Vlog Jurka Owsiaka jednym z najlepszych blogów firmowych w Polsce!

Zakończyła się właśnie konferencja i plebiscyt Blogi Firmowe Roku 2014. Vlog Jurka Owsiaka w serwisie Kręcioła.TV zajął trzecie miejsce w kategorii “Blogi Profesjonalne”. Co ciekawe, wśród nominowanych był to jedyny vlog, który na dodatek jest aktualizowany codziennie. Ogromnie cieszy nas to wyróżnienie, zwłaszcza, że w pierwszej trójce znaleźliśmy się z takimi markami jak Orange (II miejsce) i Play (I miejsce).

W kategorii "Blogi Profesjonalne" było najwięcej nominowanych - aż 76 blogów. Tym bardziej cieszy nas fakt zajęcia wysokiego, 3 miejsca. Warto także dodać, co mamy nadzieję z każdym rokiem będzie się zmieniać, że Kręcioła.TV była jedyną organizacją pozarządową w swojej kategorii. Bardzo cieszy nas fakt, że zostaliśmy docenieni!

Podczas konferencji opowiadaliśmy także jak wygląda nasza praca z codziennym vlogowaniem Jurka. Nie zabrakło też informacji o Was, czyli naszych czytelnikach / widzach. Gdyby nie Wy z pewnością nie zdobylibyśmy tego wyróżnienia, dlatego ogromnie Wam dziękujemy za to, że cały czas jesteście z nami. 

A tak wyglądała pierwsza dziesiątka: