Aukcje od Macieja Dreszera!

23. Finał WOŚP odbędzie się 11-go stycznia. Tradycyjnie w internecie akcja startuje znacznie wcześniej! Na aukcjach można znaleźć różne unikalne przedmioty i kolekcje. Do aukcji dołączył się również Maciej Dreszer, 18-letni kierowca wyścigowy z Tarnowa, który wielokrotnie stawał na podium prestiżowych wyścigów w całej Europie, na licytację przekazał:

Kask rajdowy w barwach WOŚP z osobistym autografem Jurka Owsiaka oraz Macieja Dreszera, które zostaną złożone tuż po przylocie Maćka z Dubaju w dniu 23.Fianłu WOŚP. W tym kasku Maciej Dreszer, jeden z największych młodych talentów wśród kierowców wyścigowych w Europie, startuje w 24-godzinnym wyścigu w Dubaju.

http://aukcje.wosp.org.pl/maciej-dreszer-kask-rajdowy-w-barwach-wosp-i1226776
 

Kilkugodzinny trening na Torze Jastrząb koło Radomia z Maciejem Dreszerem.

Zwycięzca licytacji będzie miał niepowtarzalną okazję odbycia treningu na Torze Jastrząb k/Radomia za kierownicą samochodu wyścigowego, którym Maciej Dreszer, jeden z największych młodych talentów wśród kierowców wyścigowych w Europie, startował w 24-godzinnym wyścigu na słynnym torze w Dubaju. Ten samochód jest szczególny – jego maskę ozdabia ogromne „orkiestrowe” serce.

http://aukcje.wosp.org.pl/maciej-dreszer-trening-na-torze-jastrzab-i1226806

Weekendowy wyjazd na wyścigi długodystansowe na legendarny tor Nurburgring.

Licytacja dotyczy wyjazdu na Nurburgring, jeden z najsłynniejszych torów wyścigowych na świecie, otaczany kultem przez fanów motorsportu. Zwycięzca aukcji na 48 godzin zostanie członkiem teamu wyścigowego Macieja Dreszera, jednego z największych młodych talentów wśród kierowców wyścigowych w Europie. Do wyboru jest 8 terminów weekendowych w 2015 roku.

http://aukcje.wosp.org.pl/maciej-dreszer-weekendowy-wyjazd-na-tor-nurburgring-i1226820

Zapraszamy do licytacji!