Ostatni finaliści Eliminacji do Przystanku Woodstock!

Ostatni półfinał Eliminacji do 21. Przystanku Woodstock już za nami Wielkie emocje i znakomite koncerty -  tego w sobotę nie zabrakło w krakowskim Klubie Kwadrat

O możliwość wystepu na Dużej Scenie walczyło 8 zespołów: Riffrttone, Mindfield, Black Radi, Fairy Tale Show, Straight Jack Cat, Dziadowsko Projekt, Hajva, Primatime. Gościem specjalnym była Ania Rusowicz, a kto wyszedł zwycięzko z tych koncertowych zmagań?

Jurorzy: Jurek Owsiak - prezes Zarządu Fundacji WOŚP, Gosia Kaczmarek - prezes Fabryki Zespołów, Andrzej Puczyński - prezes ZPAV, Izabelin Studio, Krzysztof "Milkee" Dobies - Radio Woodstock oraz Tomasz Kasprzyk - szef muzyczny Antyradia zgodnie zdecydowali, że do finału Eliminacji przechodzi aż 5  kapel: Hajva, Straight Jack Cat, Black Radio, Mindfield i Riffertone! 

W ten sposób znamy już wszystkie kapele, które staną do ostatecznej rywalizacji o występ na Dużej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Finał Eliminacji do 21. Przystanku Woodstock odbędzie się już 21 czerwac we wrocławskim klubie „Stary Klasztor”!

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom półfinału, a wszystkim, którzy byli z nami dziękujemy za świetną zabawę i niezwykłą atmosferę.