Rok 2015 na Kręcioła.Tv!

Co działo się w 2015 roku na Kręcioła.Tv? Sporo tego było! Przede wszystkim jednak dziękujemy, że byliście z nami!


 

Rok rozpoczęliśmy od transmisji live z 23. Finału WOŚP. Dzięki nam, zaraz po zejściu z anteny mogliście dalej śledzić to, co dzieje się w Studio TVP oraz oglądać koncerty pod Pałacem Kultury i Nauki. Zupełnym fenomenem w tym roku byli nasi goście działający na co dzień w internecie: blogerzy, jutuberzy, spece od sieci, nowych technologii. A w przyszłym roku w internecie będzie nas jeszcze więcej - koniecznie bądźcie z nami!


 

Eliminacji do Przystanku Woodstock na żywo! Wszystkie koncerty eliminacyjne transmitowaliśmy za pomocą aplikacji Periscope specjalnie dla tych, którzy mogli uczestniczyć w nich jedynie przez Internet.


 

Jakby tego było mało Jurek w tym roku odebrał nagrodę dla najlepszego promotora koncertowego - 29 kwietnia w Los Angeles w ramach corocznego plebiscytu International Music Industry Awards Jurek "dyrygent" Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz twórca festiwalu Przystanek Woodstock, został wybrany najlepszym promotorem koncertowym! Ile było emocji - zobaczcie!


 

Transmisja live z 21. Przystanku Woodstock - tak jak w poprzednich latach, było to dla nas duże wyzwanie, które zakończyło się ogromnym sukcesem i spotkało się z Waszą bardzo pozytywną reakcją!


 

Dużą nowością w tym roku były cotygodniowe retransmisję na Kręcioła.Tv. Nie ma nic lepszego od powrotu na woodstockowe pole w zimny, jesienny dzień. Dwa razy w tygodniu serwowaliśmy Wam takie podróże w czasie. Retransmitując spotkania ASP i koncerty, tworzymy okazję nie tylko do oderwania się od spraw codziennych, ale również, do wspólnego spędzenia czasu i porozmawiania na naszym czacie.


 

Pod koniec roku na wielkim ekranie odbyły się przedpremierowe pokazy naszych najnowszych wydawnictw płytowych - DVD + CD Urszuli, Grubsona i "Flower Power". Jednocześnie tymi wydarzeniemi rozpoczęliśmy współpracę z Narodowym Instytutem Audiowizualnym w Warszawie i mamy nadzieję, że tego typu wydarzeń będzie coraz więcej!


 

W grudniu tego roku przypadła 200 audycja „Sie Kręci, którą współtworzyliście razem z Jurkiem. W radiowej Trójce byliśmy oczywiście z naszą kamerą, dzięki czemu mogliście zobaczyć ją również od kulis.


 

Nagraliśmy kilka fajnych rzeczy - jeśli jeszcze ich nie widzieliście - zobaczcie koniecznie materiały najchętniej oglądane na Kręcioła.TV w roku 2015:

1. Ska-p z Woodstock 2014

2. Bednarek - zakończenie 21. Przystanku Woodstock

3. Coma - Spadam - Woodstock 2015

4. Ania Rusowicz - Projekt "Flower Power"

5. Domowe Melodie - Grażka - Woodstock 2015

6. Manu Chao La Ventura - Woodstock 2014

7. Illusion - Nóż - Woodstock 2015

8. Decapitated - Spheres Of Madness - Woodstock 2015

9. Modestep - Woodstock 2015

10. Coma - Los cebula i krokodyle łzy - Woodstock 2014

11. Godzina "W" z lotu ptaka - Woodstock 2015

12. Budka Suflera - Jolka, Jolka - Woodstock 2014

13. Ania Rusowicz feat. Gienek Loska - Crosstown Traffic 

14. Apartament Woodstockowiczów - Woodstock 2015

15. Frontside - Wspomnienia jak relikwie - Woodstock 2015