Nowy klip kapeli Venflon!

Grupa Venflon nie próżnuje i nieustannie pracuje, aby pozytywnie zaskakiwać swoich słuchaczy i dawać im powody do radości. Tym razem muzycy przygotowali klip, w którym postanowili docenić jednego z najstarszych fanów.

Teledysk został zrealizowany do utworu „Obcy” pochodzącego z albumu „Sztuka Upadku”, który formacja cały czas aktywnie promuje koncertując po całym kraju. Niedawno zespół występował u boku Nocnego Kochanka i Kabanosa.

Jak o najnowszym nagraniu mówią artyści: „W rolę tytułowego "Obcego" wcielił się pan Bogdan, dziadek jednego z naszych znajomych. Cały czas namawiał nas do wydania materiału na vinylu, żeby mógł jej słuchać na swoim patefonie, który to jak opowiadał kupił kiedyś od cygana domokrążcy.  Oczywiście nie obyło się bez incydentów. W czasie kręcenia scen w metrze ekipą najbardziej interesowali się bezdomni oraz policjanci. Nasz reżyser, Dawid, jest człowiekiem z dość charakterystycznym zarostem, przez co panowie policjanci brali go za terrorystę.”

Klip do utworu jest już dostępny na oficjalnym kanale Youtube grupy Venflon.

Venflon to polska formacja, która w swojej muzyce łączy melodyjny metal z wpływami grunge’u oraz stronera. Grupa powstała w 2003 roku i przez ten czas, pomimo zmian w składzie, zdołała zaistnieć na polskim rynku muzycznym, wydać dwa albumy studyjne oraz zdobyć wielu fanów w całym kraju. Szerokiej publiczności Venflon dał się poznać dzięki swojemu uczestnictwu w popularnym programie „Must be the Music”, a także poprzez występy na większych wydarzeniach muzycznych, takich jak Juwenalia oraz festiwale( m. in. Woodstock, Hunterfest, Ursynalia).

Więcej informacji o zespole:
Facebook: https://www.facebook.com/VenflonBand
Youtube: https://www.youtube.com/user/MsFaranka
Oficjalna strona: http://www.venflon.pl/