Wpadnij posłuchać spotkania z Hołowczycem i koncertu Ugly Kid Joe!

W tym tygodniu sięgamy po nieco starsze materiały z Przystanku Woodstock - jutro o 16:00 przypomnimy spotkanie z Krzysztofem Hołowczycem, natomiast w czwartek zapraszamy na retransmisje koncertu Ugly Kid Joe!

Zaproszenie Krzysztof Hołowczyc na Przystanek Woodstock było wspaniałym pomysłem. Publiczność dopisała, a gość wspaniale nawiązał z nimi kontakt. W ASP usłyszeć można było mnóstwo anegdot i opowieści z samochodami w tle. Przeróżne historie z bogatej kariery rajdowca chętnie były komentowane brawami i uśmiechem publiczności.

Przeżyjmy to jeszcze raz 13 grudnia o godzinie 16:00!

Zespół Ugly Kid Joe został założony w roku 1989 r. Po nawiązaniu współpracy z wytwórnią Roadrunner Records grupa nagrała swój pierwszy album River Runs Red (1993). Po River Runs Red grupa nagrała bardziej emocjonalny album Ugly. Członkowie LoA dopatrują się wpływu na ich twórczość tak różnorodnych kapel jak Radiohead, Metallica, Pink Floyd, Black Sabbath czy Social Distortion. Wystąpili na 16. Przystanek Woodstock - 15 grudnia (czwartek) o godz. 18:00 przypomnimy ten koncert w całości.

Obie retransmisje będzie można oglądać na naszej stronie w zakładce LIVE i naszym kanale na YouTube!

Harmonogram wszystkich transmisji znajdziecie tu: http://kreciola.tv/page/live