Nadal możesz pomóc! Trwają zbiórki na rzecz WOŚP!

Jeszcze do końca stycznia możecie dorzucić się do zbiórki na rzecz 25. Finału WOŚP na kilka różnych sposobów!

 • Między innymi możecie brać udział w finałowych aukcjach na portalu aukcje.wosp.org.pl. Są tam do zdobycia niezwykłe przedmioty, spotkania z osobami znanymi i lubianymi oraz wiele różnych pamiątek 25. Finału WOŚP z autografami Jurka Owsiaka.
 • Możecie również przekazać darowiznę o dowolnej wysokości:
         - bezpośrednio na konto bankowe 25. Finału WOŚP: 90 1240 10 37 1111 0010 7046 7977 
         - na naszej stronie za pośrednictwem PayU
         - w oficjalnej zbiórce WOŚP na Facebooku
 • Do końca stycznia w kioskach znajdziecie specjalny orkiestrowy numer magazynu Joy, z którego część dochodu trafi na konto 25. Finału WOŚP.
 • Jeśi posiadacie aplikację mobilną Allegro, możecie dorzucić się do Wirtualnej Puszki kupując finałowe cegiełki (5, 10, 15, 50 lub 100 zł).
 • Jeśli zrobicie zakupy w orkiestrowym sklepie internetowym Siemashop również dorzucicie się do działalności Fundacji WOŚP. A jeśli będziecie robić zakupy w innych sklepach w internecie i będziecie mieć zainstalowaną wtyczkę faniMani - pewien procent Waszej transakcji trafi na nasze konto, a Wy nie zapłacicie ani złotówki więcej!
 • I oczywiście jak co roku możecie przekazać swój 1% podatku na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - więcej informacji znajdziecie na stronie jedenprocent.wosp.org.pl.

Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom! To dzięki Wam od 25 lat możemy zmieniać oblicze polskiej medycyny. 

Ostateczny wynik 25. Finału WOŚP podamy Wam na początku marca, jak tylko otrzymamy wszystkie rozliczenia od sztabów oraz zakończą się wszystkie orkiestrowe aukcje i internetowe zbiórki.

 25. Finał WOŚP, fot. Dawid Ilnicki

źródło: www.wosp.org.pl