Przyjdź posłuchać młodych kapel na festiwalu "Wieża Rocka"

Wszystkich fanów rocka 17 czerwca zapraszamy do Żerkowa (koło Jarocina), gdzie po raz trzeci odbędzie się festiwal "Wieża Rocka". Najważniejszym celem imprezy jest promowanie młodych zespołów i dawanie im możliwości zaprezentowania się na scenie z kapelami, które mogą pochwalić się już sporym dorobkiem. Sprawdźcie szczegóły!

 

W sobotę na festiwalowej scenie zaprezentują się 4 kapele: Domniemani, którzy będą obchodzić swoje X-lecie, Leniwiec, „Zespół Wychowawczy” oraz legenda punk rocka – KSU, który w tym roku także ma swój jubileusz 40 lecia powstania. Koncerty rozpocznie Orkiestra Dęta Mickiewiczowskiego Centrum Turystycznego w Żerkowie wykonaniem utworu Enter Sandman! (Metallica).

 

Podczas tej edycji festiwalu na scenie wystąpią także dzieci, uczestnicy „Szkoły Rocka” - projektu realizowanego przez Fundację Alter-Ego oraz Fundacja Zerknij Tu. Gościem specjalnym szkoły rocka będzie Tomek Budzyński.

Start godz. 12:00, amfiteatr w Żerkowie.

Wystąpią m. in.
- dzieci - Publiczne Przedszkole w Żerkowie,
- młodzież - Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Żerkowie,
- młodzież - Gimnazjum nr 1 im. Zbigniewa Herberta w Żerkowie,
- zespół Pogodni
- zespół Cisza Band

 

Na wszystkie wydarzenia WSTĘP WOLNY!

 
Dołącz do wydarzenia na Facebooku, żeby niczego nie przegapić: https://www.facebook.com/events/342973209454679/

Organizatorem Wieża Rocka jest Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Żerków we współpracy z partnerami: Gmina Żerków, Fundacja Zerknij Tu, Fundacja Przyjaciół Szwajcarii Żerkowskiej ALTER EGO.

Projekt Szkoła Rocka finansowany jest z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich