Wielki Mecz WOŚP vs. TVN - kibicuj z nami!

Dzisiaj na stadionie Miejskim Legii Warszawa będziemy świadkami sportowych emocji, pełnych uśmiechu i przyjacielskiej rywalizacji. I chociaż drużyny są dwie to wszyscy walczymy o wspólny cel – zakup wielofunkcyjnej karetki dla Izby Przyjęć Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”.

Dzisiaj na boisku zobaczymy m.in. Piotra Roguckiego (zespół Coma), Mariusza Kałamagę, Wojtka Mozolewskiego, Pawła Małaszyńskiego, Tomasza Lisa, Wojtka Łuszczykiewicza (zespół Video), Macieja Orłosia, Jarosława Kuźniara, Tomasza Titusa Pukackiego (zespół Acid Drinkers).

Nie zabraknie również zawodowych sportowców – zobaczycie piłkarskie popisy w wykonaniu Sebastiana Mili, Jana Szczęsnego, Macieja Szczęsnego, Dariusza Dudki, Grzegorza Szamotulskiego. Na boisku zagra również załoga Fundacji WOŚP, która będzie wspierana przez przyjaciół z firmy Play, którzy są sponsorem naszej drużyny.

Jeśli nie udało Wam się zakupić biletów na dzisiejszy mecz, kibicujcie z nami przed telewizoremi i w internecie. Zaproście rodzinę i przyjaciół do wspólnego oglądania. Przygotujcie się na wyjątkowe sportowe widowisko z udziałem znanych i lubianych, którzy pokażą nam, jak bardzo przykładali się podczas ostatnich kilku tygodni na treningach.

 

Mecz będziemy transmitowany przez telewizje TVN  od godz. 15:50. Oprócz tego możecie oglądać go w internecie - na kanale YouTube WOŚP i Facebooku WOŚP.

To będzie najwspanialszy mecz, bo chociaż gramy dzisiaj po dwóch stronach boiska to wszyscy gramy w jednej drużynie! Dołącz do naszej ekipy i w duchu pozytywnej sportowej atmosfery pomóż nam zrealizować nasz wspólny cel i spełnić wielkie marzenie!

Pomóż nam zebrać w 500 000 zł na zakup karetki, która trafi do najbardziej potrzebujących – podopiecznych z Instytutu „Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka” - http://www.czd.pl/

 
 

Wyślij SMS o treści POMAGAM

Nr 7126 (1,26zł z VAT)

 
 

Widzimy się na stadionie, przed telewizorem, monitorem, telefonem! Kibicujcie głośno, radośnie!