Poligon nr. 4 zapowiada nową płytę i trasę koncertową!

Poligon nr. 4, to polski zespół GRUNGE’owy, który w maju 2011 roku zadebiutował albumem wydanym przez wytwórniSP records. Realizatorem i współproducentem albumu został Sławek Janowski (Kult ”MTV unplugged” czy zespoły takie jak Dezerter czy Kazik). Kapela gra muzykgrunge’owwe wszelkich jej odmianach, czyli od punka do najcięższych brzmie.

Koncertowali w wielu klubach Polski, a w Warszawie zagrali praktycznie we wszystkich najwikszych obiektach, jak Stodoła, Progresja czy Proxima. W Stodole supportowali kilkukrotnie zespół Kult oraz Kazika na ywo. Byli tew trasie z zespołem Closterkeller. Dwa razy dotarli tedo półfinału festiwalu Emergenza dla młodych kapel. W 2013 roku nagrali utwór „Tiziphone” na specjalnskładankbdchołdem dla zespołu Closterkeller.

Gocinnie razem z Kazikiem Staszewskim mieli okazjwykonautwór „Legenda ludowa” z repertuaru grupy KN. Ich muzykpuszczała m.in. Radiowa Jedynka czy Rock Radio. W listopadzie 2015 roku ukazał siich wywiad dla magazynu „Gitarzysta”. Niedawno udzielali tewywiadu na antenie Radia Rock (dawne Roxy FM). Muzycy Poligonu nr. 4 w przeszłoci mieli przyjemność wystpowagocinnie lub na czas dłuszy, w takich zespołach jak Apteka (Seweryn Narony na perkusji), Kult czy El dupa (Gutek gocinnie na wokalu i waltorni)

Od 2012 roku Poligon nr. 4 rokrocznie organizuje cykle koncertów „Seattle night”, na które przychodzsetki ludzi by posłuchaprawdziwego brzmienia spod znaku grunge. W maju 2016 roku zespół wystpił na Gliwickich Juwenaliach obok takich artystów jak Lipali czy Lao Che.

Poligon nr. 4 to take Finalista Eliminacji do Przystanku Woodstock 2017, czyli jedna z 24 kapel, która dostała sido finalnej batalii o najwikszy festiwal w Polsce. W tym roku selekcji dokonywano z ponad 900 nadesłanych zgłosze. Ostatnio tegłosami słuchaczy i muzyków z brany zajł drugie miejsce w ogólnopolskim plebiscycie "Superscyzoryki 2017" i wystpił na duej scenie na rynku w Kielcach.

Na pocztku czerwca ukazał sisingiel "No past - no future", który wraz z teledyskiem stworzonym przez Yacha Paszkiewicza zapowiada nadejcie drugiego albumu pt: "Flashback". Utwór był promowany m.in. w Radiowej "Jedynce", "Trójce", "Fabryce zespołów" czy w Teleexpresie u Marka Sierockiego. Materiał na płytzostał nagrany m.in. w Studio Telewizji Polskiej (S4/6 im. Jerzego Wasowskiego) na Woronicza i w Radiu Zet. Realizatorem nagrai autorem miksów oraz masteringu został ponownie Sławek Janowski (m.in. Kult, Kazik, Lao Che, Happysad, Pudelsi czy Pidama Porno).

Płyta ukae siw padzierniku nakładem SP records, a promowajbdzie trasa koncertowa w najwikszych miastach Polski:

07.10 - WARSZAWA (VooDoo Club - "Seattle Night 5") 

13.10 - ŁÓDŹ (Andrzeju, nie denerwuj się)

14.10 - ZIELONKA (Rock Live Zielonka 8)

21.10 - BIAŁYSTOK (Hary)

29.10 - WROCŁAW (Klub Muzyczny Liverpool)

18.11 - BYDGOSZCZ (Piwnica Music & Beer)

25.11 - KRAKÓW (Cemetery Pub - Grodzka 42)

2.12 - GDAŃSK (Mechaniczna Pomarańcza)

8.12 - TYCHY (Tawerna Pod Róża Wiatrów)

Na pierwszej części trasy "Flashback tour" usłyszycie utwory z płyty, które nigdy dotd nie były grane live, ale take i materiał z debiutanckiego albumu.

POLIGON W INTERNECIE:

www.facebook.com/poligonnr4

www.youtube.com/user/poligonnr4

www.twitter.com/poligonnr4

www.instagram.com/poligon_nr._4/