Zespół Trichomes debiutuje płytą „Omnipresent Creation”.

Zespół Trichomes powstał pod koniec 2010 roku w Wałbrzychu. Tworzący go skład członkowie, na gruzach swoich poprzednich kapel, postanowili stworzyć coś świeżego, inspirującego i pełnego energii. Mieszanka osobowości w zespole ma wielki wpływ na powstające w nim utwory, często zainspirowane nurtami muzycznymi począwszy od klasycznego rocka przez gatunki metalu chociażby takie jak: death, post-metal, progressive, metal-core a na djent skończywszy. W rezultacie taki miks stylów daje kawał selektywnej, rytmicznej oraz ciężkiej muzyki z dużą dawką melodii.

Po kilku latach prac nad materiałem i jego nagrywaniem w październiku 2017 roku ukazuje się własnym nakładem debiutancka płyta zatytułowana „Omnipresent Creation”. Za miks i mastering a także za realizację nagrań perkusji i gitar odpowiedzialny jest Bartosz Miszczyk ze studia M23 w Wałbrzychu. Za realizację nagrań wokali i basu natomiast odpowiedzialny jest znajomy zespołu Piotr Kołodziej. Ostatecznie zespół wybrał  9 autorskich kompozycji, które znalazły się na płycie.

 

Tracklista:


1. Intro
2. Strife
3. How Far?
4. Compound Sound
5. Marki Of The Past
6. Own Dignity
7. Self
8. Slow Down
9. Universe Around Us

 

Skład Zespołu:

Łukasz Przybysz - perkusja
Radosław Bilecki – gitara
Łukasz Tempes – bas/wokal

A my mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać płytę zespołu  - wystarczy na adres [email protected] wysłać nam wiadomość, w której napiszecie, dlaczego krążek powinien trafić właśnie do Was!

Na odpowiedzi czekamy do 3 grudnia!