Premiera CD/DVD Domowych Melodii!

To już dziś! Ruszyła sprzedaż Płyty CD/DVD Domowych Melodii z koncertu, który odbył się na 23. Przystanku Woodstock.

Domowe Melodie zadebiutowały na Woodstocku w 2015 roku na Małej Scenie. Dzięki swoim oryginalnym tekstom i bardzo charakterystycznej muzyce porwali publiczność pod sceną. Całości tego szaleństwa dopełniały pidżamy, które bardziej kojarzą się ciepłą kołderką niż woodstockową sceną, ale do tej trójki artystów taka stylizacja pasuje idealnie.

Po tym koncercie bitwa o Złotego Bączka Małej Sceny była niezwykle zacięta. Rywalizowali przede wszystkim z muzykami z zespołu Grubson. Różnicą kilku głosów Domowe Melodie zajęły drugie miejsce. Po rocznej przerwie powrócili na Dużą Scenę ze zdwojoną siłą. Od dziś możecie kupić CD i DVD, aby na chwilę chociaż powrócić w sam środek  lata i zanucić „Grażkę”. Znajdziecie ją między innymi w naszym sklepiku SiemaShop

 

Przeczytajcie co na temat zespołu ma do powiedzenia Jurek Owsiak:

"Wychowałem się na makatkach. Były w niezliczonej ilości miejsc, jako ważny element tekstu, rysunku, czyli całej życiowej treści. A te były sto procent trafione i prawie zawsze z życzeniami wszelkiej pomyślności i dostatniego życia. I czy to było „smacznego”, czy „dobrego dnia”, czy puszczenie oczka do małżeńskiego szczęścia, to zawsze i wszędzie kojarzyło mi się z takim zastygłym na wieczność makatkowym dobrobytem i uśmiechem. A do tego niezliczona ilość fruwających gołębi, serduszek i wijących się róż - takie makatkowe szczęście.

Przed Wami Domowe Melodie z całym tym szczęściem, dobrymi życzeniami, ulotnością i miłością bez granic. Dla Was, teraz, z Najpiękniejszego Festiwalu Świata - Przystanku Woodstock! I kiedykolwiek nie spojrzycie na ten równo wyrysowany, wymodelowany zgodnie ze sztuką i wycentrowany makatkowy motyw, zawsze po wysłuchaniu tej płyty i po obejrzeniu tego DVD w Waszej głowie przeleci niezwykła moc barw i wręcz kosmicznego pyłu, przekazana przez trojkę czarodziejów podglądających świat po swojemu, z puszczaniem „perskiego oczka” do każdego, kto zasłucha się w ich niebywałe głosy. 

Moi Drodzy, przed Wami absolutny muzyczny brylancik i piękność, która trafi w Wasze zmysły, zwłaszcza kiedy po ciężkim dniu wrócicie do domu, aby zjeść talerz zupy i rozkoszować się drugim daniem.

Ta ich DOMOWA rzeczywistość popłynie z Wami w dalekie światy wyobraźni i dobrego samopoczucia. Gdyby ta muzyka była pastą do zębów, to byście ją zjedli!"

A my z okazji premiery mamy dla Was konkurs - żeby wygrać płytę (a mamy dla Was aż 5 sztuk!) wystarczy odpowiedzieć na pytanie: 

Jaka jest Wasza ulubiona piosenka Domowych Melodii i dlaczego właśnie ta?

Na odpowiedzi czekamy do 3 grudnia pod adresem mailowym [email protected]