Kręcioła.Tv w 2017 roku - podsumowanie!

Za nami kolejny cudowny rok na Kręcioła.Tv. Co się działo? Sporo tego było - zobaczcie nasze podsumowanie.

Rok rozpoczęliśmy od transmisji live z 25. Finału WOŚP. Dzięki nam, zaraz po zejściu z anteny mogliście dalej śledzić to, co dzieje się w Studio TVN oraz oglądać koncerty pod Pałacem Kultury i Nauki. W teren wysłaliśmy również naszych reporterów, dzięki czemu mogliście dowiedzieć się co dzieje się zza kulisami Orkiestry. 

Wszystkie materiały znajdziecie tutaj: http://kreciola.tv/search/tag/wosp2017

 

Rozliczenie 26. Finału WOŚP - podczas uroczystej konferencji prasowej w wyjątkowych wnętrzach Zamku Królewskiego, Jurek krótko przypomniał historię 25 Finałów WOŚP, wręczył pamiątkowe srebrne medale wybite przez Mennicę Narodową i ogłosił ostateczną kwotę zebraną podczas 25 edycji Orkiestry. To wydarzenie również teransmitowaliśmy na naszym kanale na YouTube.

 

Eliminacji do Przystanku Woodstock na żywo! Specjalnie dla tych, którzy nie mogli być z nami w warszawskiej Progresji, wszystkie koncerty nadawaliśmy na żywo. Znaleźć nas mogliście również na Facebooku, Instagramie, Twitterze i Snapchat!

Na Kręciole znajdziecie również wywiady z uczestnikami Eliminacji do 23. Przystanku Woodstock: http://kreciola.tv/search/tag/eliminacje_do_23_przystanku_woodstock

 

Transmisja live z 23. Przystanku Woodstock - tak jak w poprzednich latach, było to dla nas duże wyzwanie, które zakończyło się ogromnym sukcesem i spotkało się z Waszą bardzo pozytywną reakcją! Koncerty w internecie oglądały rekordowe liczby osób! Dzięki, że byliście z nami! 

 

Wielki Mecz WOŚP vs. TVN! Na stadionie Miejskim Legii Warszawa odbyła się  wydarzenie pełne sportowych emocji, pełnych uśmiechu i przyjacielskiej rywalizacji. I chociaż drużyny były dwie to wszyscy walczyliśmy o wspólny cel – zakup wielofunkcyjnej karetki dla Izby Przyjęć Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”. Zapełniliście cały stadion – piękni, kolorowi, uśmiechnięci! Mecz w całości mogliście również obejrzeć w internecie!

 

Cotygodniowe retransmisję na Kręcioła.Tv. Nie ma nic lepszego od powrotu na woodstockowe pole w zimny, jesienny dzień. Trzy razy w tygodniu serwowaliśmy Wam takie podróże w czasie. Retransmitując spotkania ASP i koncerty, tworzyły okazję nie tylko do oderwania się od spraw codziennych, ale również, do wspólnego spędzenia czasu i porozmawiania na naszym czacie.

 

Jakby tego było mało - nagraliśmy kilka fajnych rzeczy. Jeśli jeszcze ich nie widzieliście to właśnie teraz możecie to nadrobić.