Metalowa majówką? Przyjdź na koncert KAT-a w Żerkowie!

Fundacja Przyjaciół Szwajcarii Żerkowskiej Alter-Ego, mając na uwadze sporą część publiczności „metalowej" odwiedzającej miasto Żerków podczas cyklicznej imprezy „Wieża Rocka”, zaprasza na METALOWĄ MAJÓWKĘ - 4 maja 2018 roku w Namiocie MCT. (ul. Jarocińskiej 35) w Żerkowie wystąpi legendarna kapela KAT & Roman Kostrzewski.

Jako suport usłyszycie zespół MĘCZENIE OWIEC - kapela powstał jesienią 2001 roku w Gostyniu z inicjatywy Piotra Dworaka (perkusja) i Wojciecha Dojcza (git/voc). Zespół tworzą również: Tomasz Krzyżostaniak (bas) oraz Wojtek Ciszak (gitara). Liczymy że wprowadzi on w dobry nastrój wszystkich uczestników koncertu.

Gwiazda wieczoru - KAT & Roman Kostrzewski to najważniejszy zespół thrash metalowego brzmienia. Do chwili wydania debiutanckiego singla: „Ostatni tabor/ Noce Szatana” grupa zdobywała swe szlify podczas sesji nagraniowych dla PR Katowice (dzięki sesji zespół zaistniał na antenie stacji radiowych w kraju), jak również biorąc też udział w wielu festiwalach rockowych. Ukoronowaniem swej dotychczasowej pracy było zwycięstwo w plebiscycie publiczności na największym w tamtych latach Festiwalu Rockowym Muzyków Młodej Generacji Jarocin 81”. „Biało- czarna” to najnowsze wydawnictwo studyjne zespołu KAT & Roman Kostrzewski zarejestrowane na przestrzeni lipca-grudnia 2010 roku. Płyta wydana została przez Mystic Productions w marcu 2011 roku i doszła do trzeciego miejsca w rankingu najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

 
Otwarcie bram godzina 18:00!
 
Bilety w cenie 45 zł w przedsprzedaży, 55 zł  w dniu koncertu nabyć można w budynku JOK Jarocin oraz w Spichlerzu Polskiego Rocka. Rezerwacji można dokonać również pod adresem: [email protected]
 
Dołącz do wydarzenia na Facebooku, żeby być na bierząco z wszystkimi informacjami dt wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1824943810890478/