Majówka z Kręcioła.Tv!

Przed nami Majówka, dlatego przygotowaliśmy dla Was muzykę, która - naszym zdaniem -  doskonale sprawdzi się na te kilka dni! Znajdziecie w niej oczywiście najlepsze fragmenty woodstockowych koncertów. Poparzeni Kawą Trzy, Pidżama Porno, Enej, Organek,  Modestep czy Kiril Dzajkowski doskonale umilą Wam wspólne grillowanie,  imprezowanie, piknik czy wyprawę samochodem. Albo ucieczkę przed deszczem ;)

Sprawdźcie naszą woodstockową playlistę na Majówkę i koniecznie podzielcie się nią ze znajomymi.

Sięgnijcie również po naszą playlistę ze wszystkimi zarejestrowanymi Dziesiątkami. Włączajcie, słuchajcie i dajcie nam znać, która jest Waszą ulubioną?

Jeżeli jednak z jakichś powodów zostajecie w domu, to nie martwcie się, dla Was również uszykowaliśmy kilka materiałów. Spotkania, które odbyły się na woodstockowej Akademii Sztuk Przepięknych z Arturem Andrusem, Rafałem Sonikiem, Kubą Wojewódzkim, Markiem Kondratem i Agnieszką Holland zobaczycie u nas w CAŁOŚCI.

Życzymy Wam udanego weekendu, dobrej pogody na cały tydzień, maturzystom owocnych przygotowań do egzaminu dojrzałości i mamy nadzieję, że skorzystacie z materiałów, które Wam uszykowaliśmy.