„A Mama wie lepiej” - 
Omni mOdO publikuje nowy singiel!

Po tym jak samolotem z tektury dotarli na antenę wielu ogólnopolskich rozgłośni, teraz wyrywają kartkę z kalendarza z napisem „Dzień Matki”. 
W przeciwieństwie do bardziej zaangażowanego, pierwszego singla z płyty, tym razem przymrużamy oko. Choć i w tym utworze przesłanie jest równie wyraźne. W klipie przyznajemy się, że wszyscy jesteśmy tak naprawdę dzieciakami, co odzwierciedlają nasze małe sobowtóry. To obrazek z dystansem i małą niespodzianką na koniec zdradzającą nasz kolejny krok.


Wojciech Młynarski śpiewał: „nie ma jak u mamy”, Omni mOdO dodaje, że „Mama wie lepiej”. Posłuchajcie i zobaczcie video do nowego singla zespołu:

Omni mOdO – to grupa czterech artystów mówiących o sobie: „Poważny zespół grający mało poważną muzykę… albo odwrotnie”. Z łaciny omni modo oznacza „na wiele sposobów”- i właśnie tak zespół tworzy swoją muzykę. Twórczość grupy to kolaż riffowego, hard rockowego grania połączonego z funkiem, groovem, dynamicznymi scratchami i różnorodnym wokalem. Teksty komentują rzeczywistość i zjawiska, które zachodzą we wnętrzu człowieka, czasem z lekkim dystansem.

Spośród 700 zgłoszonych zespołów muzycy zostali zwycięzcami eliminacji do Przystanku Woodstock i zagrali na największej festiwalowej scenie w Polsce! Ponadto są laureatami kilkudziesięciu innych festiwali  w całym kraju, a zobaczyć można ich było m.in na głównych scenach Jarocin Festiwal, Slot Art. Festival czy Thanks Jimi Festival.

8 kwietnia 2017 ukazał się ich debiutancki album Omni mOdO pt. „Tekturowy Samolot”. Promujące wydawnictwo single można usłyszeć na antenie wielu rozgłośni radiowych w całym kraju.