Pokaż swój styl i oglądaj koncert z Dużej Sceny Pol’and’Rock Festival!

Co roku totalnie zaskakujecie nas swoimi pomysłami na ciuchy i stylówkami na Festiwalu. Przebieracie się za zwierzęta, rośliny, postacie z bajek i filmów lub po prostu macie swój styl i chcecie go pokazać. Dzięki Wam ten Festiwal jest tak kolorowy jak żaden inny. Dlatego w tym roku SiemaShop postanowił nagrodzić Wasze najlepsze festiwalowe ciuchy. Jak wiecie na ciuchach znamy się całkiem nieźle, więc… przechodzimy do konkretów!

 

Jak wziąć udział w konkursie?
Pokaż nam swój styl na Festiwalu - może być przebranie, może być stylizacja modowa, najważniejsze, żeby pokazać siebie! Wrzuć swoje zdjęcie na Instagram, oznacz je hasztagami #siemashopstyle #polandrock2018 i dodaj nasze sklepikowe konto @siemashop - tak będziemy Was szukać w sieci, więc o niczym nie zapomnijcie! Dodajesz fotę i… czekasz :)

 

Jakie zdjęcie mogę wrzucić?
Jakie chcesz - może być z dzisiaj, może być sprzed roku, może być z Twojego dzieciństwa, ważne, żeby stylówka się zgadzała i pokazywała nam kim jesteś. Oczywiście zdjęcie powinno być z Festiwalu, bo w końcu to on jest naszym tłem. Nie ma wymogu, że musisz mieć na sobie gadżet z SiemaShopu. Ale jak będziesz miał, to będzie nam miło, że ho ho!

 

A co do wygrania?
Do wygrania jest oglądanie koncertu na Dużej Scenie. Tak, dobrze czytasz - NA SCENIE. Nie wszystkie koncerty można tak zobaczyć, więc będziesz musiał wskazać pięć, a my wybierzemy ten jeden, na którym takie oglądanie będzie możliwe i zaprosimy Cię na niego z osobą towarzyszącą. Brzmi dobrze?

 

Do kiedy mam czas?
Na zgłoszenia czekamy do końca lipca, a poźniej wyniki i... niesamowite przeżycie, którego nie możecie zdobyć w żaden inny sposób.

 

Czekamy na Wasze foty! Wszystkie szczegóły i zasady akcji znajdziecie tu: http://siemashop.pl/page/regulamin_konkursu_festiwalowa_stylowka