Zagłosuj na Pol'and'Rock Festival!

Pol'and Rock Festival został nominowany w konkursie UK Festival Awards 2018! Jeśli chcecie razem z nami udowodnić, że Pol'and' Rock 2018 to najlepszy zagraniczny Festiwal zagłosujcie na nas już teraz!

 

ZAGŁOSUJ NA POL'AND'ROCK FESTIVAL

 

UK Festival Awards to nagrody przyznawane corocznie, w różnych kategoriach, festiwalom muzycznym odbywającym się w Wielkiej Brytanii, oraz najlepszemu festiwalowi zagranicznemu - odbywającego się poza Wielką Brytanią. Nagrody po raz pierwszy zostały wręczone w 2004 roku i są produkowane przez Virtual Festivals.com. Laureci nagród wyłaniani są za pośrednictwem głosowania publiczności, na stronie internetowej UK Festival Awards.

 

 

Głosowanie trwa od 10 do piątku 30 października. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 6 grudnia 2018 roku w legendarnym londyńskim Troxy. Każdy, kto odda swój głos w plebiscycie, ma szansę wygrania słuchawek Audio Technica ATH-M50X. Uczestnicy mogą także wziąć udział w losowaniu vouchera o wartości £100 do zrealizowania na platformie Amazon.

 

Nocny Kochanek na 24. Pol'and'Rock Festival - fot. Stanisław Wadas

Nocny Kochanek na 24. Pol'and'Rock Festival - fot. Stanisław Wadas

 

 

Liczymy na Wasze głosy. Namawiajcie znajomych i rodzinę i wspólnie pokażmy Europie jakie piękne rzeczy się u nas dzieją! 

 

ZAGŁOSUJ NA POL'AND'ROCK FESTIVAL