Rockowe Zaduszki, czyli Finał Szkoły Rocka w Żerkowie już w listopadzie!

3 listopada w Żerkowie (woj. Wielkopolskie) odbędzie się Finał Szkoły Rocka - Rockowe Zaduszki. Podczas wydarzenia gwiazdą wieczoru będzie grupa Proletaryat. To jednak nie wszystko, co organizatorzy mają do zaoferowania. Sprawdźcie szczegóły!

Rockowe Zaduszki wystartuje o godzinie 16:00 i potrwają do godziny 20:00. W tym czasie - na scenie zlokalizowanej w żerkowskim namiocie MCT - zagrają 3 zespoły:

- Łukasz Łyczkowski i 5 Rano

- The Walkers

- gwiazda wieczoru - Proletaryat

 

Ale to nie koniec atrakcji - zaraz po koncertach, o godz. 20:00 organizatorzy zapraszają na Wieczorek Rockowy, który odbędzie się w sali bankietowej MCT. To tutaj będzie okazja do posłuchania akustycznego projektu S.P.i.S, który tworzą: Piotr Lekki, Robert ''Sierściu" Masztalerz oraz Jerzy Styczyński. Później czas umili jarociński zespół Tamer. Wieczorek Rockowy z pewnością dla wielu osób będzie okazją do zobaczenia wszystkiego “od kuchni”, ale przede wszystkim to dobry moment na wspominki tych muzyków, którzy już odeszli z tego świata.

 

Bilety na Rockowe Zaduszki 2018 można nabywać m.in. w JOK Jarocin - koszt to tylko 35zł (w dniu imprezy 45 zł.) Wejściówki na Wieczorek Rockowy, kosztują 100 złotych. Szczegółowe informacje znajdziecie na profilu Fundacji Alter Ego,

Dołączcie do wydarzenia na Facebooku, żeby być na bierząco z wszystkimi informacjami: https://www.facebook.com/events/392551827884298/