Zakończyliśmy kolejne koncerty eliminacyjne do Pol’and’Rock Festival!

Za nami kolejne koncerty półfinałów Eliminacji do 25. Pol’and’Rock Festival. Tym razem kolorowa karawana zatrzymała się w Centrum Koncertowym A2 we Wrocławiu.

Koncerty eliminacje do Pol’and’Rock Festival to niepowtarzalna okazja, by w tak krótkim czasie posłuchać tak wielu artystów, oscylujących na przeciwległych biegunach muzycznego świata. Skąd bierze się ta niepowtarzalność? Bo choć zdarza się, że ścieżki kariery zaproszonych na Eliminacje zespołów nie krzyżują się na co dzień, ich muzyka przenika wielką falą do zgromadzonej na koncertach półfinałowych publiczności, a echo tej muzyki niesie się aż do Kostrzyna nad Odrą, gdzie ma miejsce Najpiękniejszy Festiwal Świata.

Ta piękna muzyczna różnorodność towarzyszyła dzisiaj publiczności we Wrocławiu. Na tutejszej scenie o możliwość wystąpienia na Festiwalu walczyli: GENUZA, DARMOZJADY, IT FOLLOWS, VIRGIN SNATCH, PHILLIP BRACKEN, ZAGI, KRAKÓW STREET BAND, KWIAT JABŁONI oraz PRZYBYŁ. Gościnnie wystąpili także znani już uczestnikom Pol’and’Rock Festival —HOPE i TABU.

 

Około godziny 23.00 Jury ogłosiło ze sceny zwycięzców wrocławskich Eliminacji. Do Finału przeszli:

- KRAKÓW STREET BAND
- ZAGI
- PRZYBYŁ

 
Na Scenę Lecha zaproszeni zostali:
- GENTUZA
 
Scena Viva Kultura:
- DARMOZJADY
 
Na Małej Scenie Pol'and'Rock Festival zagra: 
- KWIAT JABŁONI
 
 
 
Wrocław to drugie po Poznaniu miasto, w których odbyły się koncerty eliminacyjne. Przed nami ostatnie półfinały — już 18 maja spotkamy się w gdańskim Klubie Stary Maneż
 
Więcej o koncertach eliminacyjnych można przeczytać na oficjalnej stronie internetowej: eliminacje.polandrockfestival.pl.