Spotkaj się z gwiazdami Pol'and'Rock Festival!

Spotkania z zespołami, które grają na scenach Najpiękniejszego Festiwalu Świata, stały się już naszą tradycją, dlatego też w tym roku nie mogło ich zabraknąć w festiwalowym harmonogramie. Wzięcie udziału w koncecie, szaleństwo w pogo pod sceną to wyjątkowe wydarzenie dla wielu fanów...jednak możliwość zobaczenia się kapelą z biska, okazja do krótkiej rozmowy czy zrobienia wspólnego zdjęcia może być spełnieniem marzeń dla niejednego wielbiciela muzyki. 

Spotkanie z kapelą You Me At Six. fot. G. Adamek

Spotkanie z kapelą You Me At Six. fot. G. Adamek

 

Po raz kolejny festiwalowicze będą mieć możliwość spotkania sie z wykonawcami - a takie spotkanie to niepowtarzalna możliwość zobaczenia swojego idola z bliska, okazja do wzięcia autografu lub zrobienia pamiątkowego zdjęcia. W zeszłym roku mogliście wziąć udział w spotkaniach z rodzimymi i zagranicznymi kapelami takimi jak Nocny Kochanek, Soulfly, Frank Carter & The Rattlesnakes, Tabu czy Goo Goo Dolls.

Podobnie jak w ubiegłych latach na niektóre spotkania obowiązywać będą wejściówki w formie pamiątkowych voucherów, natomiast na inne wstęp będzie wolny. Vouchery będzie można zdobyć podczas konkursów które rozgrywać się będą na antenie Antyradia oraz na profilach społecznościowych Festiwalu! Uważnie śledźcie nasze strony i nasłuchujcie wieści o festiwalowych spotkaniach na falach Antyradia. 

Po długich rozmowach z managementami zespołów, możemy potwierdzić, że będziecie mieć możliwość zdobycia voucherów na spokania z:

- Gogol Bordello
- Happysad
- Avatar
- Crossfaith
- Zalewski
- Decapitated
- Łydka Grubasa
- Hunter

Ponadto, zapraszamy Was na spotkania z:

- Black Stone Cherry 
Acid Drinkers
- Dub FX
- Pablopavo i Ludziki
- Cyrk Deriglasoff
- Horskh
- Moskwa
- Kwiat Jabłoni
- Witek Muzyk Ulicy
- Gooral

 

Harmonogram spotkań podamy już wkrótce! 

Panująca na spotkaniach atmosfera życzliwości i radości jest dowodem na to jak wielką moc łączenia ludzi ma muzyka, a nasz Festiwal jest wydarzeniem wyjątkowym i niepowtarzalnym. Prosimy was jednak abyście postępowali zgodnie z zasadami stworzonego przez nas Regulaminu, tak abyście i wy i zespoły spędzili ten czas w komfortowych warunkach i czuli się bezpiecznie i swobodnie. 

 

Spotkanie z zespołem Counterfeit. fot. G. Adamek.

Spotkanie z zespołem Counterfeit. fot. G. Adamek.