Pobierz aplikacje mobilną i stwórz własny harmonogram 25. Pol'and'rock Festival!

Już po raz kolejny wraz z firmą Play przygotowaliśmy dla Was festiwalową aplikację na 25. Pol’and’Rock. Pobierz aplikację, oznacz w niej swój namiot i stwórz własny harmonogram by nic Ci nie umknęło! 

 

Pobierz aplikację w sklepach Google Play lub App Store 

i sam zaplanuj swój pobyt na 25. Pol'and'Rock Festiwal.  

aplikacja w Google Play,

aplikacja w App Store.

 

Dlaczego warto?

* Aplikacja to idealne rozwiązanie, aby być na bieżąco i mieć wszystko w 1 miejscu. To nic innego jak kieszonkowy mobilny niezbędnik dostępny za pomocą jednego kliknięcia.

* Teraz wybierzesz ulubione koncerty aż z 5 festiwalowych scen! Zrobisz listę warsztatów i spotkań w Akademii Sztuk Przepięknych, w których chcesz uczestniczyć. Sprawdzisz atrakcje dostępne w strefach partnerów Festiwalu, dzięki którym zyskasz jeszcze więcej dobrej zabawy!

* Dzięki aplikacji nie tylko zaplanujesz najbliższe dni, ale też będziesz swobodniej poruszać się po festiwalowym polu. Przejrzysta mapka zaprowadzi Cię do każdego wybranego miejsca.

fot. Paweł Krupka

fot. Paweł Krupka

Co więcej?

* Spakuj się i znajdź transport! Jeszcze przed wyjazdem aplikacja pomoże Ci zarówno spakować się na tegoroczną imprezę, wyświetlając podstawową listę co zabrać, jak i znaleźć transport w Banku Podróży, czy zaplanować jak najłatwiej dojechać na teren Festiwalu.

* Dzięki obszernym informacjom i materiałom video o tegorocznych artystach umili czas spędzony np. w pociągu jadącym na Przystanek Woodstock.

* Aplikacja pozwala także na bezpośredni i szybki dostęp do aktualności publikowanych na stronie w czasie tegorocznego Festiwalu.

* Przeniesie Was także na stronę www.kreciola.tv, gdzie będziecie mogli zobaczyć koncerty, relacje z wydarzeń i festiwalowego pola, wywiady z artystami i codzienny vlog Jurka Owsiaka.

* Nie zapomnijcie tuż przed rozpoczęciem festiwalu zajrzeć do zakładki „Spotkania z zespołami” – czekać tam będzie na Was rozpiska spotkań z tegorocznymi artystami, na które serdecznie Was zapraszamy.

fot. Anna Sobieraj

fot. Anna Sobieraj

 

Podsumowując, dzięki w tegorocznej aplikacji:

* Masz dostęp do pełnego harmonogramu wszystkich festiwalowych wydarzeń.

* Stworzysz własny harmonogram wybranych atrakcji.

* Dostaniesz przypomnienia o wybranych wydarzeniach.

* Sprawdzisz mapę festiwalowego pola, na której zostały oznaczone takie miejsca jak: najbliższy punktu pierwszej pomocy, gdzie zjeść, gdzie zrobić zakupy, lub gdzie naładować telefon.

* Sprawdzisz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

* Poznasz ofertę wielu festiwalowych sklepów z pasażu handlowego.

* Zobaczysz co gdzie i za ile.

* Po raz drugi sprawdzić kolekcje SiemaShop.

 
 

Pobierz aplikację w sklepach Google Play i App Store i ciesz się dobrą zabawą!  

aplikacja w Google Play,

aplikacja w App Store.