DVD +CD Łydka Grubasa z #polandrock2019 już w SiemaShop!

I stało się - już od dziś możecie kupić płytę DVD+CD Łydka Grubasa z koncertem z Pol'and'Rock Festival! Na zakupy zapraszamy do SiemaShop!

 

ZAMÓW PŁYTĘ

ŁYDKA GRUBASA
live POL’AND’ROCK 2019
 BOX: DVD+CD

Jurek Owsiak o płycie:

"Złoty Bączek jest nagrodą publiczności i tylko jej głos liczy się w tym plebiscycie. Zmieniona formuła zawęziła Złotego Bączka do dwóch kategorii: zespół polski i zagraniczny - bez względu na to, czy występ odbył się na Małej czy na Dużej Scenie. W 2018 roku Łydka Grubasa zaprezentowała się na Małej Scenie i ten koncert okazał się wielkim sukcesem kapeli, która od niepamiętnych już czasów przygrywa w niezwykle pozytywnym stylu. W obszarze zainteresowań tej muzyki jest nasze życie codzienne, nasze upodobania, a także wizja piękna, z którą chcielibyśmy mieć do czynienia. Kapela, w odróżnieniu ode mnie, nie jest karana za słowa niecenzuralne, dlatego chcę wziąć z nich przykład i moje wystąpienia firmować tytułem „Owsiak Band”. Koncert na Dużej Scenie w 2019 roku udowodnił, że Łydka Grubasa spięła się na maksa, dała potężny koncert i zaprezentowała absolutnie od początku 
do końca trzymające w napięciu rockowe show, które przejdzie do historii festiwalowego grania. Z obowiązku przypominam o niedopuszczaniu do słuchania tej płyty dzieci i młodzieży. Najlepiej wysłuchać materiał samemu i w odpowiednich momentach zakasłać, zrobić „pik”, gwizd, szum wymagany prawem od nas, dorosłych."
Jurek Owsiak

WYKAZ UTWORÓW BOX: CD/DVD
1. INTRO
2. ŻYD
3. ZUS
4. GENDER
5. NIE JEM NIC
6. LATO
7. OGÓREK
8. ADELAJDA
9. JOLA PATOLA
10. SZTAN W LESIE
11.  KRZYŻ
12. POKAŻ LUPĘ
13 . RAPAPARA
14. WRĘCZENIE ZŁOTEGO BĄCZKA
15. ŚWINIA
16. RAPAPARA

PATRONI MEDIALNI:
ANTYRADIO
ONET.PL                

KRĘCIOŁA.TV

WYDAWCA: 

ZŁOTY MELON