Winyl z koncertu Łydki Grubasa!

To prawdziwa gratka dla kolekcjonerów płyt winylowych - wspaniały koncert Łydki Grubasa z 25. Poland'Rock Festiwalu możecie teraz mieć na czarnym krążku. Są tu jacyś chętni?  

A co o koncercie powiedział Jurek Owsiak? Przeczytajcie:

" Złoty Bączek jest nagrodą publiczności i tylko jej głos liczy się w tym plebiscycie. Zmieniona formuła zawęziła Złotego Bączka do dwóch kategorii: zespół polski i zagraniczny - bez względu na to, czy występ odbył się na Małej czy na Dużej Scenie. W 2018 roku Łydka Grubasa zaprezentowała się na Małej Scenie i ten koncert okazał się wielkim sukcesem kapeli, która od niepamiętnych już czasów przygrywa w niezwykle pozytywnym stylu. W obszarze zainteresowań tej muzyki jest nasze życie codzienne, nasze upodobania, a także wizja piękna, z którą chcielibyśmy mieć do czynienia. Kapela, w odróżnieniu ode mnie, nie jest karana za słowa niecenzuralne, dlatego chcę wziąć z nich przykład i moje wystąpienia firmować tytułem „Owsiak Band”. Koncert na Dużej Scenie w 2019 roku udowodnił, że Łydka Grubasa spięła się na maksa, dała potężny koncert i zaprezentowała absolutnie od początku do końca trzymające w napięciu rockowe show, które przejdzie do historii festiwalowego grania. Z obowiązku przypominam o niedopuszczaniu do słuchania tej płyty dzieci i młodzieży. 

Najlepiej wysłuchać materiał samemu i w odpowiednich momentach zakasłać, zrobić „pik”, gwizd, szum wymagany prawem od nas, dorosłych."

 
PATRONI MEDIALNI: ANTYRADIO, ONET.PL, KRĘCIOŁA.TV
 
WYDAWCA: ZŁOTY MELON
 
 
Winyl znajdziecie tu – kliknij i przejdź do SiemaShop!