Eliminacji do Pol'and'Rock Festival - znamy miejsca i terminy!

Powoli dobiega końca pierwszy etap Eliminacji do Pol'and'Rock Festival. Już jutro jurorzy wyłonią wykonawców, którzy zyskają możliwość zaprezentowania się w ramach koncertów na żywo, które wiosną odbędą się we Wrocławiu, Gdańsku i Białymstoku.
 
Publiczność Eliminacji do 25. Pol'and'Rock Festival, fot. Michał Kwaśniewski

To już 12. edycja Eliminacji, dających zespołom z całego świata możliwość występu na Pol’and’Rock Festival. Rokrocznie, z setek wykonawców, którzy nadeślą swoje płyty, jurorzy wybierają najlepszych, kwalifikując ich do jednego z koncertów półfinałowych. Występ na żywo dla niektórych z nich staje się przepustką do wielkiego finału, a wreszcie - występu na Najpiękniejszym Festiwalu Świata, którego najbliższa, 26. edycja odbędzie się w dniach 30 lipca – 1 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą.

Już jutro jury wyłoni artystów, którzy zyskają możliwość zaprezentowania się w ramach koncertów na żywo.

Płyty, a następnie także koncerty na żywo, oceniać będą: Jurek Owsiak, Andrzej Puczyński, Kuba Płucisz, Tomasz „Kasprol” Kasprzyk, Piotr „Dziki” Chancewicz i Krzysztof Dobies.


Harmonogram koncertów w ramach Eliminacji do Pol'and'Rock Festival:

- 21 marca - koncert półfinałowy we Wrocławiu (Centrum Koncertowe A2)
- 18 kwietnia - koncert półfinałowy w Gdańsku (Stary Maneż)
- 9 maja - koncert półfinałowy w Białymstoku (Zmiana Klimatu)
- 13 czerwca - koncert finałowy w Łodzi (Klub Wytwórnia)

W czasie koncertów, poza uczestnikami eliminacji, publiczność będzie mogła usłyszeć również gwiazdy i gości specjalnych, m.in. zespół ØRGANEK (Wrocław), Sidneya Polaka (Gdańsk), Farben Lehre (Białystok). Wstęp na wszystkie koncerty, tradycyjnie WOLNY!
 
 

Więcej o Eliminacjach do Pol'and'Rock Festival przeczytacie TUTAJ