#zostańwdomu TOP 5 spotkań na ASP Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

Dla bezpieczeństwa zostajemy w domach całymi rodzinami, dlatego przygotowaliśmy dla Was TOP 5 spotkań z ASP Najpiękniejszego Festiwalu Świata, rozmów mądrych, ważnych a czasem śmiesznych, przeprowadzonych z ludźmi znanymi i  lubianymi. Wieczorem można się rozsiąść całą rodziną na kanapie i posłuchać.  #zostańwdomu

 

Absolutny hit - spotkanie z Markiem Kondratem, które odbyło się na festiwalu w 2010 roku. Podczas rozmowy  poruszono bardzo dużo tematów, od pasji, aktorstwa aż po tematy związane z Polską. Nie zabrakło również anegdot i opowieści, po których namiot ASP pełen był śmiechu i oklasków.

 

Wyjątkowe spotkanie z Olgą Tokarczuk - laureatką Nobel Prize! podczas 25. Pol'and'Rock Festival pisarka wystąpiła gościnnie na naszej scenie Akademii Sztuk Przepięknych. Podczas spotkania z festiwalową publicznością opowiadała o swojej historii pisania, książkach, podejściu oraz emocjach i uczuciach towarzyszących jej w różnych momentach.

 

Piękne spotkanie z ks. Janem Kaczkowskim na festiwalowej Akademii Sztuk Przepięknych 21. Przystanku Woodstock. Gość długo opowiadał o życiu w chorobie, przyzwoitości, byciu "onkocelebrytą" i wdzierającej się do Kościoła katolickiego polityce. Wchodząc na scenę, ks. Kaczkowski zebrał burzę oklasków - festiwalowicze z niecierpliwością czekali na to spotkanie.

 
 
Igor Tuleya i Justyna Kopińska na ASP 25. Pol'and'Rock Festival opowiedzieli o wpływie reportażu na społeczeństwo, a także o punktach stycznych pracy sędziów i reporterów z festiwalową publicznością.

 

Kuba Wojewódzki na Akademii Sztuk Przepięknych to kolejny klasyk, który trzeba zobaczyć! Już na początku spotkania Kuba wzruszył się, kiedy cały namiot odśpiewał na jego cześć STO LAT - gość bowiem w dniu spotkania obchodził swoje 50 urodziny! Podczas rozmowy były momenty pełne śmiechu i żartów, ale zdarzały się również wyjątkowo poważne tematy