Płyta z kultowym koncertem Majki Jeżowskiej już w sprzedaży!

Występ Majki Jeżowskiej był jednym z najbardziej wyjątkowych momentów 25. edycji Pol'and'Rock Festival. Artystce, znanej głównie z twórczości dla dzieci, udało się porwać do zabawy tysiące osób i zdetronizować metalowy zespół Decapitated, który w tym samym czasie występował na główniej scenie festiwalu. Wydawnictwo CD/DVD z zapisem koncertu trafiło właśnie do sprzedaży.

„A ja wole moją mamę”, „Marzenia się spełniają” i „Wszystkie dzieci nasze są” – praktycznie każdy zna autorkę tych nuconych do dziś przebojów. Głos Majki Jeżowskiej – ciepły i pełny radości – od lat porywa do wspólnej zabawy najmłodszych widzów, a w ubiegłym roku porwał również uczestników festiwalu w Kostrzynie nad Odrą. Rzadko się zdarza, by artysta występujący na Małej Scenie Pol’and’Rock Festival zgromadził pod sceną więcej publiczności, niż ten, który równolegle występuje na Scenie Dużej (i potencjalnie najważniejszej). Majce Jeżowskiej ta sztuka się udała, a sentymentalną podróż do czasów dzieciństwa w czasie tego występu wielu uczestników Najpiękniejszego Festiwalu Świata wspomina do dziś.

1 czerwca ruszyła przedsprzedaż wydawnictwa CD/DVD z zapisem tego koncertu (premiera – 12 czerwca). Płyty dostępne są w SiemaShopie, dobrych sklepach muzycznych i systemach streamingowych.

Patroni medialni: Antyradio, Onet.pl, Co Jest Grane 24, Kręcioła.TV
Wydawca: Złoty Melon

Jest to już kolejne wydawnictwo Złotego Melona z zapisem koncertu, do którego doszło w czasie jubileuszowej edycji Pol'and'Rock Festival - wcześniej ukazały się płyty z koncertami Agnieszki Chylińskiej, Kwiatu Jabłoni, Dubiozy Kolektiv i Łydki Grubasa.