Gdzie można oglądać transmisję Najpiękniejszej Domówki Świata?

Tegoroczny Festiwal płynie do Was internetem na kilku kanałach. Wyjątkowa sytuacja, więc też wyjątkowe są rozwiązania. Oprócz miejsc, które już wszyscy dobrze znamy, w tym roku pojawiło się kilka nowych ciekawych propozycji. 


KręciołaTV
- to nasz kanał w serwisie YouTube. Tutaj znajdziesz wszystkie materiały video - te aktualne i te archiwalne. A obecnie trwa na nim transmisja NA ŻYWO prosto ze studia 26. Pol'and'Rock Festivalu. Tylko subskrybowanie tego kanału może uchronić Cię przed przeoczeniem jakiegoś interesującego koncertu lub innego wydarzenia. :)


Facebook KęciołaTV
i Facebook Pol'and'Rock - te dwa profile, oprócz transmisji z festiwalu, dostarczają też mnóstwa ciekawych informacji i atrakcji związanych z festiwalowymi wydarzeniami.


Twich - to zupełnie wyjątkowe miejsce - mimo że platforma jest kojarzona głównie ze środowiskiem gamerów, Pol'and'Rock odnalazł się na niej wyśmienicie! Tutaj można być naprawdę aktywnym uczestnikiem wydarzenia. :) 


Player.pl
- tutaj szczególnie odnajdą się miłośnicy formatu telewizyjnego. Wśród seriali, filmów i programów telewizyjnych jest teraz również Pol'and'Rock - i to z darmowym dostępem. 


Onet.pl
- portal wszystkim bardzo dobrze znany. Dziennikarze Onetu prowadzą rozmowy z gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych i właśnie na tym portalu znajdziecie moc informacji oraz nagrań z Festiwalu Pol'and'Rock.


Radio - gramy na falach Antyradia oraz Radia Pol'and'Rock - dla miłośników tego medium oraz dla tych, którzy nie mogą akurat włączyć żadnego monitora. :)


Tyle możliwości! Każdy może znaleźć internetowe miejsce idealne dla siebie i uczestniczyć w ten sposób w Najpiękniejszej Domówce Świata. Bądźmy razem!