Koncertowe środy z Kręciołą.TV!

Środa dzień... koncertów z Kręcioła.TV! Każdy z nas tęskni za atmosferą koncertów, kiedy mieliśmy okazję wspólnie przeżywać emocje związane z występem na żywo naszych ulubionych artystów, dlatego niezwykle cieszy nas, gdy dołączacie do nas na kanale Kręcioła.TV na YouTube. 

Zapiszcie sobie w kaledarzach i w pamięci - w każdą środę o 20:00 mamy dla Was premierę koncertu z Najpiękniejszego Festivalu Świata! 

31 marca zapraszamy Was na premierę koncertu Łona, Webber & the Pimps z Małej Sceny z Najpiękniejszego Festiwalu Świata w 2016 roku. 

Harmonogram na najbliższe tygodnie zapowiada się imponująco - już pracujemy nad premierami koncertów Testament i Soulfly. 

 

Odwiedź kanał Kręcioła.TV na YouTube! 

 
 

Duża Scena na Pol'and'Rock Festival. fot. Anna Migda

Duża Scena na Pol'and'Rock Festival. fot. Anna Migda
 

Wszystkie publikowane przez Kręcioła.TV są dostępne za darmo i bez reklam, więc będziecie mogli cieszyć się muzyką i atmosferą festiwalowych koncertów bez żadnych przerw - chłonąc muzykę i nastrój spotkania na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. Możecie już cieszyć się świetnymi koncertami wyciągniętymi z czeluści naszego przepastnego archiwum. 

 

Koncertowa Playlista Pol'and'Rock Festival 

 
 

Na kanale już podzieliliśmy się z Wami koncertami najlepszych polskich kapel, na koncerty których tak długo czekamy. W przypadku innych kapel to okazja na to, by jeszcze raz przeżyć ich koncert, bo kapele zakończyły bądź zawiesiły swoją działalność. 

- Obejrzyj koncert zespołu Coma z 2006 roku 

- Obejrzyj koncert zespołu Pogodno z 2005 roku 

- Obejrzyj koncert zespołu Lao Che z 2006 roku 

- Obejrzyj koncert zespołu Anti-Flag z 2012 roku 

- Obejrzyj koncert zespołu Lordi z 2019 roku 

 

Mamy wielkie archiwum koncertowych nagrań, które lubimy nazywać "muzyką z oklaskami" i często sięgamy do nagrań na których jesteśmy o 20 lat młodsi. Równie chętnie wracamy do koncertów polskich wykonawców jak i gwiazd międzynarowodych scen. Odplacie więc głośniki, znajdźcie słuchawki i - bezpiecznie - bawcie się razem z nami w domach. 

 

Sprawdź jakie koncerty możesz obejrzeć na kanale Kręcioła.TV! 

 
 
Duża Scena nocą. fot. Anna Migda
Duża Scena nocą. fot. Anna Migda