Nie masz wejściówki na Pol'and'Rock Festiwal? Oglądaj go ONLINE!

W tym roku Festiwal Pol'and'Rock ma formę hybrydową, a tych, którzy nie zdobyli wejściówek na wydarzenie, zapraszamy na transmisję koncertów i spotkań na Akademii Sztuk Przepięknych, która będzie dostępna, między innymi, na YouTube, Twitchu i Facebooku. Internauci będą mogli spędzić ponad 50 godzin na internetowej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Pol'and'Rock Festival będzie też można oglądać i słuchać na platformie Onet.pl i na antenie Antyradia.

 

 
 

◉ YouTube 

Od lat największe smaczki festiwalowej muzyki wrzucamy na kanale KręciołaTV na YouTube. To tutaj możesz oglądać nasze wydarzenia na żywo, ale także znajdziesz archiwalne koncerty, premierowe kawałki swoich ulubionych wykonawców, spotkania z gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych czy materiały zza kulis festiwalu. Nie subskrybujesz kanału KręciołaTV? Jeśli jesteś fanem muzyki i Najpiękniejszego Festiwalu Świata - koniecznie to zmień! Dzięki temu od dziś nie ominie Cię żaden live ani nowy materiał. 

 

Subskrybuj kanał

 

 

Twitch

To miejsce na intensywne bycie tu i teraz. Festiwalowa perełka. Miejsce, które sami zaproponowaliście, a my podjęliśmy wyzwanie. I potwierdzamy, że warto było spróbować, dlatego również na Twitchu pokażemy Najpiękniejszy Festiwal Świata na żywo.

 

Rozkręć pogo pod sceną

 

 
 

Facebook 

Klasyk. Zapraszamy Was tu, gdzie będzie się działo bardzo dużo.  

Na stronie Pol’and’Rock oraz KręciołaTV oprócz transmisji live będziemy mieli dla Was festiwalowe ciekawostki i atrakcje naszych partnerów. Oglądajcie, komentujcie, zapraszajcie znajomych. 

 

Rozgość się na stronie Najpiękniejszego Festiwalu Świata

 

Wejdź na backstage do KręciołaTV

 
 

◉ Oglądaj 27. Pol'and'Rock Festival online nie tracąc GB

Jesteś w Play na Kartę i chcesz oglądać live bez zużycia GB? Włącz specjalny pakiet w aplikacji Play24. W tym roku w ofercie dla swoich klientów na Kartę, Play przygotował:
• dla nowych klientów 100 GB na start do odebrania w aplikacji Play24
• dla obecnych i nowych klientów social media za darmo na oglądanie relacji z Pol’and’Rock – do 100 GB na aplikacje: YouTube, Facebook, Messenger, Instagram, Tik Tok, Twitch, Pinterest, Viber ważne do końca września.  


* Maks 100GB na wybrane funkcje aplikacji

fot. Lucyna Lewandowska

fot. Lucyna Lewandowska