Kolejni artyści na Dużej Scenie

Poparzeni Kawą 3 i Piotr Bukartyk to kolejni artyści, którzy wystąpili dziś na Dużej Scenie. Przed chwilą pojawił się na niej Gooral.

Kto był na koncercie Poparzonych Kawą 3, ten wie, jaki zwariowany charakter mają ich koncerty. Ta siedmioosobowa grupa dziennikarzy, których na pewno kojarzycie, traktuje swój zespół jako rodzaj odskoczni od codziennych zajęć. Odpowiada nam takie hobby! Poparzeni Kawą 3 są mocno zainspirowani wschodnimi wpływami. Wykonali dziś między innymi "Soldat" ukraińskiej grupy 5'nizza, zapożyczyli też rosyjskojęzyczne melodie od Leningradu. Po ich radosnym występie już cały Przystanek zna refren do "Kawałka do tańca". Nie obyło się bez bisów.

Miejsce Poparzonych Kawą 3 zajął Piotr Bukartyk, którego dobrze już kojarzymy chociażby z poprzednich edycji Przystanku. Artysta jest mistrzem świata w utrzymywaniu kontaktu z publicznością, za co ona odwdzięczyła się sporym aplauzem.

Tymczasem na scenie pojawił się Gooral - miks electro, dubstepu i góralszczyzny, któremu początek dał Mateusz "Gooral" Górny, a w którym teraz dźwięki tworzy wielu artystów.


(dziuk, fot. Michał Sandeck, Robert Grablewski)

Komentarze
comments powered by Disqus