Kręcioła na ASP

HARMONOGRAM NAMIOTU KRĘCIOŁA.TV

- przyjdźcie do nas, chcemy się spotkać!

 

W namiocie Kręcioły będziecie mogli:
- posłuchać ciekawych wykładów i wziąć udział w świetnych warsztatach
- naładować telefon
- zobaczyć materiały z poprzednich Przystanków Woodstock
- odpącząć :)
- podpisać petycję w sprawie #nobeldlawosp

 

Środa, 2.08.2017 r.

09:00 - 10:00  Poranna joga z Simplife
13:30 - 15:00  Warsztaty muzyczne z Piotrem Bukartykiem - zagraj na Dużej Scenie Przystanku Woodstock 
15:00 - 17:00  Naucz się opowiadać historię zdjęciami. Stwórz fotoreportaż z Woodstocku
17:00 - 18:00  Za co Was kochamy - czyli o relacji student - uczelnia w social media, Maciek Myśliwiec, AGH

 

 

Czwartek, 3.08.2017 r.  

09:00 - 10:00  Poranna joga z Simplife
10:00 - 11:00  Fit Matka Wariatka
11:30 - 13:00  Warsztaty muzyczne z Piotrem Bukartykiem - zagraj na Dużej Scenie Przystanku Woodstock  
13:00 - 14:30  Rzecznik Praw Obywatelskich - Status prawny uchodźców - warsztat, Okręgowa Rada Adwokacka Warszawa
14:30 - 15:30  Poznaj i poczuj autyzm - Fundacja Prodeste
17:00 - 18:00  BezpiecznaJa - warsztaty dla kobiet - Przestań się bać!

 

 

Piątek, 4.08.2017 r.  
09:00 - 10:00  Poranna joga z Simplife
10:00 - 11:00  Fit Matka Wariatka
11:30 - 13:00  Warsztaty muzyczne z Piotrem Bukartykiem - zagraj na Dużej Scenie Przystanku Woodstock  
13:00 - 14:30  Rzecznik Praw Obywatelskich - Prawna ochrona zwierząt i przyrody - warsztat, Okręgowa Rada Adwokacka Warszawa
14:30 - 15:30  Poznaj i poczuj autyzm - Fundacja Prodeste
15:30 - 17:30  Rysunkowa przygoda z Woodstock

 

 

Sobota, 5.08.2017 r.  
09:00 - 10:00  Poranna joga z Simplife
10:00 - 11:00  Fit Matka Wariatka
11:30 - 13:00  Warsztaty muzyczne z Piotrem Bukartykiem - zagraj na Dużej Scenie Przystanku Woodstock  
13:00 - 14:30  Rzecznik Praw Obywatelskich - Prawa osób zatrzymanych - warsztat, Okręgowa Rada Adwokacka Warszawa
15:00 - 18:00  Naucz się opowiadać historię zdjęciami. Stwórz fotoreportaż z Woodstocku
18:00 - 19:00  BezpiecznaJa - warsztaty dla kobiet - Bezpieczna rodzina 

Poranna joga z Simplife 

Codziennie od 9:00 - 10:00


 

Poranna praktyka jogi dynamicznej dla wszystkich Woodstockowiczów. Codziennie o 9 rano w namiocie warsztatowym. Czekamy na Was z niecierpliwością. Zajęcia prowadzi Natalia Knopek -Simplife Joga. 

Simplife Joga to balans pomiędzy tym, co głęboko zakorzenione w klasycznej praktyce jogi, a elementami bliskimi współczesnemu człowiekowi. Budowanie relacji świadomego ciała z otwartym umysłem. Kreowanie zmian, przekraczanie własnych granic i zahamowań, stawianie przed sobą celów i ich realizowanie.

Na zajęciach łączymy ruch ze świadomym oddechem. Podczas kolejnych asan budujemy w sobie świadomość, że umysł i ciało wspólnie tworzą lekkość, spokój, radość i otwartość.

   
   

Trening z Fit Matką Wariatką

Od czwartku do soboty 10:00 - 11:00

Kochani! Jeśli chcecie poczuć się lepiej, oczyścić psychikę i ożywić ciało, serdecznie zapraszam na moje treningi!

Czekam na Was codziennie od 10 do 11 w namiocie Kręcioła.TV!

Aśka Kajstura - Fit Matka Wariatka

   
   

Rzecznik Praw Obywatelskich 

Warsztaty: czwartek, piątek, sobota - 13:00 - 14:30

"Namiot Praw Obywatelskich" Rzecznika Praw Obywatelskich

Rzecznik Praw Obywatelskich zaprasza do debaty na temat aktualnych  problemów dotyczących praw człowieka w Polsce - spotkanie z pracownikami  Biura Rzecznika Praw Obywatelskich, adwokatami, liderami różnych organizacji pozarządowych będzie okazją nie tylko do zdobycia  wiedzy na temat przepisów prawnych, ale także przedyskutowania swoich  poglądów i skonfrontowania ich opiniami pozostałych uczestników debaty. Codziennie zapraszamy na warsztaty na tematy związane z Konstytucją RP.

Zapraszamy na rozmowy i warsztaty na temat praworządności, cudzoziemców i migrantów, równego traktowania ale także tworzenia i prowadzenia swoich kanałów na YouTube, prowadzenia bloga czy też na warsztaty z animacji.. Pokażemy, jakie masz prawa w kontakcie z policją, jak można ułatwić życie i kontakty z osobami głuchymi,  czy też jak tworzyć własne projekty społeczne. Spróbujemy 

Ponadto będziemy popularyzować Konwencję ONZ o prawach osób niepełnosprawnych, instytucję Rzecznika Praw Obywatelskich i jego kompetencje, udzielać informacji prawnych, przyjmować wnioski i skargi oraz promować Infolinię Obywatelską 800 676 676. 

W programie także konkursy z nagrodami.

   
   

Poznaj autyzm - Fundacja Prodeste

czwartek, 14:30 - 15:30

piątek, 14:30 - 15:30

Poznaj autyzm - Fundacja Prodeste

Co to jest autyzm? Jakie są objawy autyzmu? Czy autyzm da się wyleczyć? Fundacja Prodeste opowie na te i inne pytania, będziesz mógł sam porozmawiać z osobami z autyzmem o życiu, tolerancji, akceptacji dla odmienności a przede wszystkim o tym, jak ważna jest wrażliwość na drugiego człowieka. Na warsztatach będziesz mógł się przekonać jak to jest być innym, inaczej myślącym, inaczej rozumującym i mającym inne potrzeby niż wszyscy dookoła.

   
   

BezpiecznaJa

czwartek, 17:00 - 18:00, sobota 18:00 - 19:30


BezpiecznaJa

Ogólnopolski projekt bezpłatnych szkoleń rozwoju osobistego dla kobiet i nastolatek w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa. PRZESTAŃ się BAĆ!

 

Zajęcia w namiocie Kręcioła.TV

Skrócone szkolenie BezpiecznaJa, zaprojektowane dla wszystkich + Bezpieczna Rodzina, szkolenie dla każdego, także dla rodziców, zawiera elementy warsztatów BezpiecznaJaKid dla dzieci. 

Pokażemy Wam w jaki sposób samoobrona mentalna łączy się z rozwojem osobistym i dlaczego ma tak ogromne znaczenie. Warsztaty i szkolenia odbywać się będą od środy rano do soboty wieczorem i są otwarte dla wszystkich. Przy warsztatach Kreatywności ilość miejsc ograniczona do 20 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń w naszym namiocie od wtorku 1 sierpnia.

   
   

Warsztaty muzyczne z Piotrem Bukartykiem - zagraj na dużej scenie Przystanku Woodstock

2.08 (środa) - 13:30 - 15:00


3.08 (czwartek) - 11:30 - 13:00

4.08 (piątek) - 11:30 - 13:00

5.08  (sobota) - 11:30 - 13:00

Po kilku latach nieobecności na Przystanek Woodstock wraca Piotr Bukartyk i znów poprowadzi dla Was muzyczne warsztaty.

Tradycyjnie uczestnicy warsztatów zagrają na Dużej Scenie Przystanku Woodstock na zakończeniu Festiwalu.   

Piotr Bukartyk to autor i kompozytor, a tak naprawdę zwyczajny układacz piosenek, posługujący się gitarą, tenorem umiarkowanie bohaterskim, bądź sopranem koloraturowym domowej roboty. Układa jedną piosenkę tygodniowo – w czwartek wieczorem. W piątek rano premiera w radiowej Trójce, w audycji Wojciecha Manna. I tak od wielu już lat. Co jakiś czas wybiera parę numerów i robi z tego płytę. Sprzedają się przyzwoicie. Koncertuje solo, w duecie (druga gitarka), trio (druga gitarka plus Hammond), kwartecie (j.w. plus bas), lub z całym bandem (j.w. plus bębny). Są na to dowody w postaci dwóch płyt koncertowych – jedna ze studia im. Agnieszki Osieckiej, druga z dużej sceny festiwalu Woodstock 2012. Wszystkie historie śpiewane przez Piotra, oprawione są niebanalnym tekstem oraz wspaniałym aranżem muzycznym, nad którym czuwa Krzysztof Kawałko. Dzięki temu, każdy koncert jest niesamowitą podróżą w świat muzyki.    

Ale to nie wszystko! Piotr Bukartyk ze swoim repertuarem wystąpi także na Nocnej Scenie ASP! 

   
   

Naucz się opowiadać historię zdjęciami. Stwórz fotoreportaż z Woodstocku

Warsztaty fotograficzne

środa, 15:00 - 17:00, sobota, 15:00 - 18:00


 

 

Grzegorz Dembiński

Kochasz fotografować? Robisz zdjęcia na Woodstocku? Przyjdź na warsztaty fotograficzne, dzięki którym stworzysz oryginalną zdjęciową opowieść z Przystanku.

Kochasz fotografować? Robisz zdjęcia na Woodstocku? Proponujemy Ci warsztaty fotograficzne, dzięki którym stworzysz oryginalną zdjęciową opowieść z Przystanku. Grzegorz Dembiński, autor albumu fotograficznego o Woodstocku "Make love not war", doświadczony fotoreporter i fotoedytor, wielokrotnie nagradzany w konkursach fotografii prasowej, wprowadzi Cię w tajniki fotoreportażu i fotoeseju.

Na warsztatach dowiesz się o sposobach fotografowania, wyborze tematów, rodzajach narracji fotograficznej i sposobach układania zdjęć w spójną całość. Zajęcia będą trwały 3 dni i złożą się na nie: część teoretyczna (namiot ASP) i praktyczna (ćwiczenia na terenie Przystanku). Ostatniego dnia uczestnicy będą mogli edytować swoje zdjęcia pod okiem prowadzącego. 

(WWW.GRZEGORZDEMBINSKI.COMWWW.FB.COM/WOODSTOCKPHOTOBOOK)

Grzegorz Dembiński - fotoreporter i dziennikarz z Poznania. Od 2004 publikował w wielu polskich tytułach prasowych. Współtwórca i redaktor wydawanego w latach 2006-2010 elektronicznego magazynu fotografii dokumentalnej "5klatek". W latach 2007-2009 wykładowca fotodokumentu w Akademii Fotografii. Od 2007 roku fotoreporter, fotoedytor i szef działu foto Głosu Wielkopolskiego. W listopadzie 2016 roku wydał album "Make love not war" poświęcony Przystankowi Woodstock, którego ambasadorem został Jurek Owsiak.

   
   

Maciej Myśliwiec

Akademia Górniczo - Hutnicza

środa, 17:00 - 18:00

 

 

Za co Was kochamy - czyli o relacji student-uczelnia w social media

Czy zastanawiałeś się nad tym jak Twoja Uczelnia buduje relacje na linii instytucja-student, nad tym jakie dobiera kanały do komunikacja z Wami i jak tworzy content , tak aby dopasowany by do waszych oczekiwań? W mojej prezentacji chciałbym opowiedzieć Wam o tym, jak przygotowujemy się do rozmowy z Wami, gdzie poszukujemy treści, skąd czerpiemy pomysły i inspiracje i na czym nam zależy w kontrakcie ze studentami.  Chciałbym także posłuchać tego co Wy macie do powiedzenia i dowiedzieć się na czym Wam najbardziej zależy. Zastanówmy się nad tym jak jeszcze lepiej się komunikować.

Maciek Myśliwiec

Specjalista w zakresie komunikacji i social media. Na co dzień pracuje w Biurze Prasowym Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, gdzie obsługuje media społecznościowe uczelni. Właściciel firmy Social Sky, która obsługuje podmioty w zakresie komunikacji zewnętrznej. Były Head of Marketing w XTRF Management Systems. Socjolog i medioznawca, w latach 2009-2016 związany z Wydziałem Humanistycznym AGH. Wykładowca na studiach podyplomowych „Social Media & Content Marketing” i „Sales and Negotiation Management”, gdzie prowadzi zajęcia z Komunikacji w Mediach Społecznościowych i Metod analizy grupy docelowej. Prowadzi szkolenia dla firm oraz organizacji pozarządowych z zakresu tworzenia strategii komunikacyjnych i budowania społeczności. Praktyk NGO, członek zarządu Stowarzyszenia WZMACNIACZ.org. Prywatnie mąż swojej Żony, ojciec trójki kotów i fotograf nieba.

   

Rysunkowa przygoda z Woodstock

Piątek, 15:30 - 17:30

Magdalena Arażny

Rysuję praktycznie od zawsze. Od kilku lat robię to zawodowo – jako Magda Rysuje [www.instagram.com/magdarysuje] zajmuję się tworzeniem wielkoformatowych notatek graficznych i filmików rysunkowych, ilustrowaniem i projektowaniem materiałów wizualnych. Lubię dzielić się praktyczną wiedzą i pokazywać ludziom, że rysowanie to świetna sprawa nie tylko dla dzieciaków!

Dorota Kostowska

Ty mówisz, ja rysuję, wszyscy mają przed oczami obraz całości - to jest właśnie zapis graficzny na żywo (graphic recording). Zawodowo zajmuję się zapisem graficznym podczas konferencji, szkoleń, tworzę wielkoformatowe rysunki na zamówienie i ośmielam innych do wykorzystywania rysunków, bazgrołów i zapisków w codziennej pracy i komunikacji z innymi. Zanjdziesz mnie tutaj: www.dorotakostowska.pl i tutaj: www.instagram.com/dorota.kostowska

"Rysunkowa przygoda z Woodstock" - na naszych warsztatach ośmielamy i przypominamy jaką frajdą jest rysowanie. Pokażemy jak łatwo można komunikować się za pomocą obrazu i udowodnimy, że każdy to potrafi.  Nauczymy Cię prostych trików i zdradzimy parę rysunkowych tajemnic. Wspólnie stworzymy mapę rysunkowych przygód na Woodstock. Przyjdź porysować! Śmiało!