Videoksiążka - konkurs Kręcioła.TV!

Konkurs - stwórzmy razem videoksiążkę!

Chcemy łączyć! Postanowiliśmy więc stworzyć akcję, w której poprosimy Was o działanie. Każdy będzie mógł dołożyć swój kawałek do wielkiej całości, jaką ma być Videoksiążka z opowieściami o Orkiestrze i listami do Jurka.

Na czym poleca konkurs?

Czekamy na Wasze nagrania video. Znajdźcie jakieś fajne, dziwne, szalone miejsce i przeczytajcie w nim jedną z historii lub jeden z listów z książek „Opowiedz swoją historię” lub „Listy do Owsiaka”. Możecie zrobić to sami, z przyjaciółmi, możecie zaangażować swoich bliskich - pomysły są nieograniczone! Nagranie Waszego odczytu prześlijcie do nas na [email protected]. Wszystko zbierzemy w całość i będziemy publikować na Kręciole, a ostatecznie zrobimy wielką Videoksiążkę. Dlaczego to konkurs? Bo najciekawsze nagrania nagrodzimy!

W zgłoszeniu napiszcie:

- imię i nazwisko
- adres korespondencyjny
- zgodę na wykorzystanie materiału 

Nie mam żadnej z tych książek, co robić?

Nie martw się! Będziemy udostępniać ich fragmenty na naszej stronie, na Facebooku, Instagramie, Snapchacie. Szukajcie, a znajdziecie! 

Nasze konta, w których będziemy publikować fragmenty:

kreciola.tv - nasza strona www

Facebook

Instagram

Snapchat - kreciolatv

Jakie są wymagania techniczne? Jak wysłać materiał?

Wymagania techniczne? Mamy Was widzieć i słyszeć! Możecie użyć dowolnego sprzętu, aplikacji. Jeśli coś trzeba będzie przyciąć, nie martwcie się, damy radę :) Pliki możecie wysyłać za pomocą serwisu wetransfer (wpisując w pole adresu [email protected]), możecie wrzucić swoje nagranie na YouTube lub Vimeo i wysłać nam link. 

Czekamy na Wasze zgłoszenia i nagrania!