Finał WOŚP

Wolontariuszu! Załóż swoją eSkarbonkę!
10.01.2018

Załóż eSkarbonkę wolontariusza lub strzel wirtualne Światełko do Nieba!

W tym roku po raz pierwszy razem z MasterCard uruchomiliśmy eSkarbonki. To wirtualne puszki wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki nim możecie nie tylko kwestować na ulicach, ale także w internecie! Kto może założyć eSkarbonkę? eSkarbonkę może założyć każdy pełnoletni wolontariusz 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To znaczy, że musisz być przypisany do konkretnego Sztabu, mieć swój identyfikator i puszkę kwestarską.

Jeśli nie jesteś zarejestrowanym wolontariuszem, nie możesz założyć swojej eSkarbonki. Możesz za to wejść na stronę eskarbonka.wosp.org.pl i strzelić swoje światełko do nieba, wpłacając na cel 26. Finału - dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

A co, jeśli jestem niepełnoletnim wolontariuszem? Niestety, nie możesz założyć eSkarbonki - dostępna ona jest wyłącznie dla osób, które skończyły 18 lat. Pamiętaj jednak, że wciąż możesz wpłacić do eSkarbonki innego wolontariusza albo zaangażować się w promocję eSkarbonki Twojego Sztabu, które będzie można zakładać już od środy 10 stycznia.

Jak założyć eSkarbonkę? Jeśli rejestrowałeś się w Sztabie jako wolontariusz w sposób tradycyjny, przychodząc do siedziby Sztabu, musisz założyć konto na platformie iwolontariusz.wosp.org.pl (przycisk „Zarejestruj się”). Jeśli rejestrowałeś się online, masz już założone konto w naszej bazie. To znaczy, że musisz zalogować się na platformie iwolontariusz.wosp.org.pl (przycisk „Zaloguj się”).

Po zalogowaniu się do platformy, zobaczycie duży baner MasterCard z informacją, że możecie założyć eSkarbonkę. Kliknijcie w niego i postępujcie zgodnie z instrukcją. Zostaniecie przekierowani na serwis zrzutka.pl, ale trzymajcie się cały czas grafiki eSkarbonki, nie zakładajcie konta niezależnie. Po kliknięciu w link aktywacyjny, Wasza eSkarbonka będzie działać!

W trakcie rejestracji zostaniecie zapytani o bezcenną niespodziankę dla Waszego Sztabu - to może być cokolwiek! Wpiszcie tam swój pomysł, a najlepsze MasterCard pomoże Wam zrealizować!

Jeśli będziecie mieć jakieś pytania - piszcie do nas na [email protected] lub skorzystajcie z listy naszych pytań i odpowiedzi: https://www.wosp.org.pl/final/dla-wolontariuszy/czeste-pytania#sectionHead139

Jak wystrzelić wirtualne Światełko do nieba? Wejdź na eskarbonka.wosp.org.pl, wpłać i zapal swoje światełko! Chcesz zobaczyć co się stanie? Kliknij w jedną z gwiazdek i sam się przekonaj! 26. Finał WOŚP już w niedzielę!

Zakładajcie eSkarbonki, zapalajcie swoje Światełko do nieba i razem zbierajmy pieniądze dla wyrównania szans w leczeniu noworodków!

Siema!