Vlog Jurka

Nie masz co robić w weekend? Mamy dla Was kilka propozycji
26.08.2015

W dzisiejszym videoblogu Jurka dużo aktualności! Zaczynamy od zaproszenia do radiowej Trójki na jedyną woodstockową audycję Sie Kręci. Do usłyszenia chwilę po 22.

Cały czas dostajemy od Was mnóstwo maili z opowieściami z 21. Przystanku Woodstock, za które bardzo, bardzo dziękujemy.

Dziś muzycznie przypominamy fragment koncertu Coma, ale na chwile wrócimy również do występu Budki Suflera, którą już niedługo będzie dostępna na płycie winylowej - więcej info już niebawem.

Cały czas zapraszamy Was na Aprzypinka.pl, która jest portalem pełnym ludzi, którzy nie mają focha! Ślijcie swoje zdjęcia na [email protected]

A już w niedzielę (30 sierpnia) przy okazji BMW Półmaraton Praski odbędzie się inauguracja akcji organizowanej przez Pokojowy Patrol i BMW Group Polska pt. „Biegnij z pierwszą pomocą. Nie bój się ratować.” Jej celem jest przełamywanie strachu przed udzieleniem pierwszej pomocy. Zapraszamy wszystkich chętnych do do specjalnej strefy w Parku Skaryszewskim w godzinach 09:00 - 14:00.

Jurek ma również dla Was kilka festiwalowych propozycji na weekend. Okazuje się, że pod koniec sierpnia odbywa się bardzo dużo imprez muzycznych w całej Europie - jest w czym wybierać. Posłuchajcie!
     
Na koniec Jurek opowie o 4 części książki Grzegorza Witkowskiego „Grunt ro bunt. Rozmowy o Jarocinie”