Vlog Jurka

Garść wieści na środę: rekord, eliminacje do PW, 24. Finał WOŚP
07.10.2015

W weekend odbyło się spotkanie liderów Pokojowego Patrolu - materiał z niego możecie obejrzeć w poniedziałkowym blogu. Pamiętajcie, że w przyszłym roku Przystanek Woodstock odbędzie się dwa tygodnie wcześniej, a dokładnie w terminie 14 -16 lipca.

Przez cały czas namawiamy Was na przyjazd do Szadowo - Młyn na nasze szkolenie. Najbliższe odbędą się 16 -18 października i 20 - 22 listopada. Informacje, o tym jak się zapisać znajdziecie na stronie: www.wosp.org.pl/pokojowy_patrol.

Muzycznie dziś na Kręciole zespół Pull The Wire, który trafił na Dużą Scenę dzięki eliminacją do Przystanku Woodstock. A pozostając w temacie -  jeżeli chcecie wziąć udział w eliminacjach w tym roku, swoje płyty przysyłajcie na adres Fundacji WOŚP (ul. Dominikańska 19c 02 - 738 Warszawa)

Pojawia się coraz więcej pytań o tegoroczny, 24. Finał. Wielka zadyma w środku zimy odbędzie się 10 stycznia, a już pod koniec października ruszy rejestracja sztabów - szczegóły wkrótce!

Na koniec Jurek przypomni o biciu rekordu w jednoczesnej resuscytacji krążeniowo - oddechowej. To już 16 października! W tym dniu będziemy również zbierać podpisy pod petycją do Minister Edukacji i wręczymy w Rybniku kartki urodzinowe Amelce. Zachęcamy do wysyłania ich w jak największej ilości!!