Vlog Jurka

Urszula przedpremierowo, wieści finałowe i retransmisję na Kręciole
16.11.2015

Wracamy z blogiem po bardzo trudnym i smutnym weekendzie. Wieści z Paryża stały się powodem wielu rozmów na temat bezpieczeństwa związanego z Finałem WOŚP i Przystankiem Woodstock.

Dzisiaj muzycznie Mrozu, ale w Fundacji rozbrzmiewa również muzyka zespołu Kabanos, którego DVD pojawi się już w grudniu. A propos naszych najnowszych wydawnictw - zapraszamy Was na przedpremierowy pokaz DVD/CD Urszuli w Narodowym Instytucie Audiowizualnym, który odbędzie się 18 listopada. Więcej o tym,  zdobyć wejściówkę przeczytacie tu: http://kreciola.tv/news/show/2008

Wielkimi krokami zbliża się 23. Finał WOŚP.  Z dnia na dzień przybywa sztabów (www. sztaby.wosp.org.pl) i ludzi chcących wziąć udział w corocznym biegu „Policz się z cukrzycą” (www.bieg.wosp.org.pl)

W tym tygodniu serwujemy Wam kolejne retransmisję na naszym kanale na YouTube! Jutro, 17 listopada o godz. 16:00 puścimy CAŁOŚĆ spotkania w ASP z Anną Czerwińską. Natomiast w czwartek, 19 listopada o godz. 18:00 bawić się będziemy na koncercie zespołu Illusion! Ślijcie info w świat i do zobaczenia przed monitorami komputerów!

A na koniec będzie o pięknym liście od zespołu Afro Sound System - posłuchajcie!