Vlog Jurka

Wizyta dziennikarzy z Ukrainy i Białorusi + masa aktualności
17.11.2015

Jutro spotykamy się na żywo w radiowej Trójce! Będzie dużo woodstockowej muzy, a grać zaczynamy już dzisiaj - na Kręciole do posłuchania fragment koncertu Domowych Melodii - sprawdźcie!

Jurek pokazuje jeszcze ciepła płytę DVD/CD Urszuli. Premiera 20 listopada, ale już teraz możecie nabyć ją przedpremierowo w SiemaShop. Cały czas zapraszamy Was również na przedpremierowy pokaz koncertu oraz spotkanie z dziennikarzami w Narodowym Instytucie Audiowizualnym.

Dzisiaj obchodzimy Dzień Wcześniaka, dla nas bardzo ważny, ponieważ to właśnie wcześniakami zajmujemy się od bardzo dawna - posłuchajcie opowieści o kilku programach prowadzonych przez Fundacje WOŚP.

Przechodzimy do wieści sztabowych (www.sztaby.wosp.org.pl) i aktualności o biegu „Policz się z cukrzycą” (www.bieg.wosp.org.pl)

Wczoraj u nas odbyło się ciekawe spotkanie z dziennikarzami w Ukrainy i Białorusi - posłuchajcie!

A już za chwilę kolejny raz wrócimy na Przystanek Woodstock, żeby posłuchać inspirującej rozmowy z Akademii Sztuk Przepięknych. Na naszym kanale na YouTube retransmisja spotkania z Anną Czerwińską, a już w czwartek koncertu Illusion.