Vlog Jurka

Jurek na wtorek z masą aktualności i konkursem książkowym
19.04.2016

Wtorkowego bloga Jurek zaczyna od pokazania pierwszej woodstockowej koszulki. Jak Wam się podoba?Szef Fundacji wraca również do swojego posta na Facebooku, by następnie ogłosić konkurs. A tym razem do wygrania są aż trzy książki, które na pewno każdy fan muzyki powinien mieć na swojej półce. Posłuchajcie, jakie jest zadanie konkursowe, a odpowiedzi ślijcie na adres [email protected]

Jutro na Kręciole pojawi się reportaż z wrocławskich Eliminacji, a my przypominamy, że 30 kwietnia widzimy się w klubie „Wytwórnia” w Łodzi, natomiast 14 maja odbędzie się półfinał w Gdańsku, w klubie „Stary Maneż”. Na finał Eliminacji pojedziemy 4 czerwca do Poznania do „Centrum Kultury Zamek”.

Jak co tydzień, namawiamy Was na wspólne oglądanie koncertów i spotkań na ASP - dziś w całości przypomnimy rozmowę z Leszkiem Możdżerem, natomiast w czwartek zapraszamy na koncert zespołu Furion! Obie retransmisje zobaczycie na kanale Kręcioła.Tv na YouTube.

Dodatkowo Jurek przypomni terminy najbliższych szkoleń Pokojowego Patrolu.

Na koniec zaglądamy do naszego działu RUR, bo wiemy już, które ze 150 nadesłanych prac na V Ogólnopolski Konkurs „Ratujemy i Uczymy Ratować” zapewniły swoim twórcom awans do II etapu. Posłuchajcie! A szczegóły znajdziecie TUTAJ.