Vlog Jurka

Przed nami półfinał Eliminacji w Łodzi
29.04.2016

Bloga zaczynamy od widoku za naszym oknem, ale oczywiście nie zabraknie kilku aktualności i zapowiedzi. Zobaczcie i posłuchajcie!
 
Najpiękniejszy Festiwal Świata zbliża się wielkimi krokami - w Fundacji WOŚP nadszedł czas intensywnych przygotowań. Do tego przed nami kolejny półfinał Eliminacji do Przystanku Woodstock - już jutro widzimy się w łódzkim klubie „Wytwórnia”. Tradycyjnie wstęp wolny. Na koncerty można wpadać od godz. 16:00 (dołącz do wydarzenia na Facebooku).
 
W niedzielę o godz. 20:00 zachęcamy Was do włączenia Antyradia. Właśnie tam, w cyklu „Rockowa Scena Antyradia”, będziecie mogli usłyszeć całość koncertu SABATON, który odbył się na Woodstock 2012.
 
Pamiętajcie, że dziś już ostatni moment na przekazanie nam 1% - w tym roku zbieramy na leczenie w Polsce dzieci z wadami narządu ruchu za pomocą stabilizatorów zewnętrznych, a także na zakup samochodów dla hospicjów dziecięcych.
 
A na koniec bloga Jurek przypomina o konkursie, w którym można wygrać pięknie wydaną płytę winylową GrubSona. Czekamy na Wasze wspomnienia z woodstockowego koncertu tego artysty -  ślijcie je na adres [email protected] Rozwiązanie zaraz po weekendzie majowym!