Vlog Jurka

Zapowiedzi i wizyta w SiemaShop
06.05.2016

Jurek zabiera Was do SiemaShop i opowiada o naszych najnowszych wydawnictwach płytowych, pokazuje pierwsze projekty woodstockowych koszulek i przedstawia Wam absolutną nowość w sklepie - kosmetyczki i torby z banerów. Dajcie znać, jak Wam się podobają!

Zapraszamy Was na Kręciołę, gdzie już teraz możecie zobaczyć reportaż z łódzkich Eliminacji do Przystanku Woodstock. A przy okazji zapraszamy na kolejny półfinał, który odbędzie się 14 maja w gdańskim klubie "Stary Maneż".

W niedzielę o godz. 20:00 w Antyradio z cyklu „Rockowa Scena Antyradia” będziecie mogli posłuchać koncertu Flogging Molly z 21. Przystanku Woodstock (dołącz do wydarzenia na FB).

My powoli zbieramy się na szkolenie Pokojowego Patrolu do Szadowo - Młyn. Jeśli chcecie do nas dołączyć - wpadajcie na stronę: http://www.wosp.org.pl/pokojowy_patrol Kolejne terminy szkoleń to: 20 -22 maja, 10 -12 czerwca i 1-3 lipca.

Jurek wróci jeszcze do nagrody im. Jerzmanowskiego, o której pisał na swoim Facebooku. Dotarła do nas wspaniała nowina, że ks. Adam Boniecki został jej kolejnym laureatem. Gratulujemy!

Uwaga! Zapraszamy Was do współtworzenia z nami Najpiękniejszego Festiwalu Świata - już można licytować woodstockowe gadżety na portalu charytatywni.allegro.pl oraz dokonywać internetowych wpłat wspomagających organizację 22. Przystanku Woodstock.

A na weekend Jurek ma dla Was konkurs. Posłuchajcie, jakie jest zadanie konkursowe - swoje historie wysyłajcie na adres [email protected]