Vlog Jurka

Ania Rusowicz na winylu
10.05.2016

Przygotujcie się na dużą dawkę informacji:

- pamiętajcie o konkursie - jeżeli chcesz wygrać jedną z trzech książek muzycznych, wystarczy do jutra napisać nam swoja historię o winylu na adres [email protected]

- płyta winylowa z woodstockowym koncertem Ani Rusowicz „Flower Power” do kupienia w SiemaShop od 12 maja!

- dzisiaj o godz. 16:00 na Kręcioła.Tv puścimy w całości spotkanie z Piotrem Metzem (Woodstock 2013), natomiast w czwartek przypomnimy koncert zespołu TABU (dołącz do wydarzenia na Facebooku)

- jak co tydzień zapraszamy Was do Antyradia, gdzie z cyklu „Muzyczna Scena Antyradia” w niedzielę o godz. 20:00 usłyszycie koncert Volbeat (Woodstock 2014)

- już w tę sobotę (14 maja) ostatni półfinał Eliminacje do Przystanku Woodstock w Gdańsku! Startujemy o 16:00 w klubie Stary Maneż! (dołącz do wydarzenia na Facebooku)

- zapraszamy na szkolenia Pokojowego Patrolu - kolejne terminy szkoleń to: 20 - 22 maja, 10 -12 czerwca i 1-3 lipca

- od dziś do piątku - 13 maja  możecie zagłosować na filmy, które szkoły z całej  Polski nadesłały do nas w II etapie Ogólnopolskiego Konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować". Szkoła, której film otrzyma największą ilością polubień na Facebooku RUR przejdzie do Finału Konkursu!

A poza tym koniecznie zobaczcie materiały zrealizowany podczas konferencji Social Media Convent w Gdańsku. Zapraszamy na Dobra Strona Internetu!