Vlog Jurka

Woodstockowy informator i dzisiejsze nowości
25.05.2016

W Fundacji praca wre! Do 22. Przystanku Woodstock zostało zaledwie 50 dni! Jurek z ekipą tworzą  woodstockowe ABC z najważniejszymi informacjami, rozkładem jazdy, harmonogramem ASP i oczywiście mapką festiwalowego pola.
 
Przypominamy, że dziś na antenie Trójki audycja Sie Kręci, w której usłyszycie kolejne ogłoszenia. Dowiecie się również, które z zespołów przeszły do kolejnego etapu Plebiscytu Złotego Bączka.
 
Pamiętajcie, że 4 czerwca jesteśmy w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu na Finale Eliminacji do 22. Przystanku Woodstock - dołączcie do wydarzenia na Facebooku, żeby niczego nie przegapić.
 
Mamy też dobrą wiadomość dla fanów zespołu Ska-P. Ich woodstockowe DVD będzie można kupić w Siema Shop.
 
Jak co tydzień zapraszamy też do Antyradia, gdzie z cyklu „Muzyczna Scena Antyradia” w niedzielę o godz. 20:00 usłyszycie koncert Happysad (Woodstock 2012).

Prezes w blogu przeczyta również kilka odpowiedzi, które przyszły na konkurs książkowy. Czekamy na więcej! Piszcie na adres [email protected]
 
Zaglądajcie też na nasze strony internetowe - znajdziecie tam woodstockowe aukcje, działający już Bank Podróży oraz najnowszą festiwalową muzę!