KręciołaTV partnerem Wspieram.to!

KręciołaTV partnerem Wspieram.to!

Kręcioła od dawna wspiera nowe ciekawe projekty i ludzi, którym chce się chcieć. Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę ze wspieram.to - serwisem, który sprawia, że marzenia się spełniają :) Naszą działką jest muzyka, kultura i sztuka. Chcemy wspierać te projekty, więc jeśli np. sami macie swoją zbiórkę - odezwijcie się do nas, a chętnie o niej napiszemy!

Nasz pierwszy wspólny projekt to "BLINDEAD - wydajemy razem płytę!".

Blindead już dawno udowodnili, że mają swoją tożsamość. Pokazując autorskie spojrzenie na muzykę łączącą post metal, alternatywny rock, muzykę ilustracyjną i nowoczesną elektronikę nie ograniczają się do jednej konwencji i wymykają się oczywistym schematom.

Tworzą muzykę dojrzałą, przepełnioną niezwykłą wrażliwością i jednocześnie zaangażowaną. Muzykę, która na koncertach często stanowi ścieżkę dźwiękową do filmowych wizualizacji Romana Przylipiaka. Ten element występów realizują w bardzo oryginalny sposób będący tym samym uzupełnieniem ich koncepcyjnych albumów.

Ostatnie wydawnictwo, płyta "Absence" przyniosła zmianę kursu i po raz kolejny pokazała odwagę zespołu do muzycznych eksperymentów.

"29 czerwca w ramach cyklu „Metropolia jest OK”, w Studiu im. Janusza Hajduna Radia Gdańsk odbędzie się nasz koncert. Występ transmitowany będzie na żywo. Planujemy zaprosić wyjątkowych gości, którzy wspierają nas od dawna w działaniach i którzy współtworzyli z nami ostatni album "Absence". Materiał zostanie w całości wydany w postaci albumu CD. Tym razem odbędzie się to bez udziału naszej wytwórni.

Zbieramy fundusze na pokrycie kosztów: nagrania, miksu, masteringu, tłoczenia, projektów graficznych, wydania płyty. Potrzebujemy kwoty 13000 zł (w związku z podatkiem i opłatami, kwota potrzebna do sfinansowania projektu zwiększa się do kwoty 16900 zł). Na wszystkich, którzy wpłacą minimum 10zł czekają nagrody. Ewentualna nadwyżka zgromadzonej kwoty zostanie wykorzystana na nagranie clipu. Każdy wkład się liczy i za każdy bardzo dziękujemy!" -mówi Blindead.

Wspierajcie ten projekt razem z nami!