Tour de Impro To Mało Powiedziane

Kręcioła od dawna wspiera nowe ciekawe projekty i ludzi, którym chce się chcieć. Kilka tygodni temu rozpoczęliśmy współpracę ze wspieram.to - serwisem, który sprawia, że marzenia się spełniają :) Naszą działką jest muzyka, kultura i sztuka. Chcemy wspierać tego rodzaju inicjatywy, więc jeśli np. sami macie swoją zbiórkę - odezwijcie się do nas, a chętnie o niej napiszemy!

Przedstawiamy Wam kolejny projekt, któremu patronujemy!

Tour de Impro To Mało Powiedziane

Tour de Impro to trasa obejmująca występy i warsztaty improwizacji teatralno-kabaretowej w przeróżnych miastach Polski. Chcemy przywieźć do Twojego miasta uśmiech, spontaniczność i dobrą zabawę. Zbieramy na zakup używanej furgonetki, która umożliwi realizację trasy Tour de Impro.

Improwizacja teatralna w Polsce jest obecna stosunkowo krótko, lecz jej rozwój jest niezwykle dynamiczny. Obecnie działa ponad 40 grup i teatrów improwizacji w całym kraju. Jest to forma, która pozwala publiczności wpływać na to, co się dzieje na scenie. Żadna inna forma sztuki nie posiada takiej interakcji aktorów z widzami. Zastosowanie improwizacji nie ogranicza się wyłącznie do scen teatralnych. Improwizacja pomaga w kontaktach międzyludzkich, otwiera umysł na bodźce, które zwykle się ignoruje, czy uczy współpracy.

Dzięki kampanii na Wspieram.to liczymy na dalsze pogłębienie współpracy z widzami. Celem tej kampanii jest trasa występowa po różnych miastach Polski w celu zapoznania ludzi ze sztuką improwizacji. Samochód, który ma być narzędziem do zorganizowania trasy, jest kosztownym wydatkiem. Crowdfunding pozwala na sfinansowanie projektów, których realizacja wyłącznie ze środków autora projektu byłaby bardzo trudna do zrobienia.

Wspierajcie i zaglądajcie na stronę projektu!