Wycinanki - Naklejanki - Podarujmy uśmiech!

Kręcioła.Tv od dawna wspiera nowe ciekawe projekty i ludzi, którym chce się chcieć. Kilka tygodni temu rozpoczęliśmy współpracę ze wspieram.to - serwisem, który sprawia, że marzenia się spełniają. Naszą działką jest muzyka, kultura i sztuka. Chcemy wspierać tego rodzaju inicjatywy, więc jeśli np. sami macie swoją zbiórkę - odezwijcie się do nas, a chętnie o niej napiszemy!

Przedstawiamy Wam kolejny projekt, któremu patronujemy!

Wycinanki - Naklejanki - Podarujmy uśmiech!

Poznajcie dwie fantastyczne założycielki Wycinanki-naklejanki. Ich projekt ma na celu udostępnienie małym pacjentom szpitali zabawy wywołującej uśmiech i uczącej kreatywności w okresie, kiedy uśmiech potrzebny jest najbardziej. Każdy z nas, w zamian za wspaniałe nagrody może przyczynić się do uśmiechniętych i bardzo wesołych świąt w dziecięcych szpitalach w  Toruniu i Olsztyna oraz dzieci z Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie

Wycinanki-naklejanki to prosta, a jednocześnie niebanalna propozycja kreatywnej zabawy razem z dziećmi, która spodoba się każdemu maluchowi. To świetny pomysł na niekonfliktową zabawę, która wspomaga  poznawczy dziecka!

CO ZROBIĄ JAK JE WESPRZECIE

Cel podstawowy 4900 zł - stworzenie i dostarczenie 350 wycinanek - naklejanek z super świątecznym motywem.

Cel następny 9200 zł – puszczenie w świat aż 700 wycinanek - naklejanek do wskazanych przez wspierające osoby Fundacji.

Cel siedzimy po nocach, nie śpimy, pakujemy :) 13000 zł – wycinanki - naklejanki pojadą do 1000 dzieci! Wysyłane zostaną do wskazanych przez Was miejsc, gdzie koniecznie trzeba wywołać uśmiech!

ZESPÓŁ

Izabela Lewandowska – mama 5 letniej Lenki, w 1/8 Włoszka, kiedy nie pracuje i nie składa wycinanek-naklejanek próbuje szukać sobie nowych wyzwań, za co bardzo uwielbia ją mąż. Aktualnie uczy się włoskiego, biega, boksuje i próbuje sobie wmówić, że wstawanie o 6 rano może być zabawne. To ona wpadła na pomysł tego całego zamieszania.

Marta Kozłowska – mama 7 letniej Weroniki i 4 letniego Milana, uzdolniona manualnie, poza składaniem wycinanek-naklejanek lubi szaleć w kuchni, wielbicielka książek fantasy czytanych do rana, fantazja ją ponosi dalej gdy o 6 wstaje szykować dzieci do szkoły/ przedszkola.  Współodpowiedzialna za całe zamieszanie.

Rodziny, które pomogą wszystko złożyć, zapakować, wysłać. Znajomi, którzy im mocno kibicują i cieszą się, że w gronie ich znajomych są dziewczyny, które nie tylko myślą o innych ale z myślą o nich działają.

Wspierajcie i zaglądajcie na  stronę projektu!