Nie mażę się, ale marzę o..

Kręcioła.Tv od dawna wspiera nowe ciekawe projekty i ludzi, którym chce się chcieć. Kilka tygodni temu rozpoczęliśmy współpracę ze wspieram.to - serwisem, który sprawia, że marzenia się spełniają. Naszą działką jest muzyka, kultura i sztuka. Chcemy wspierać tego rodzaju inicjatywy, więc jeśli np. sami macie swoją zbiórkę - odezwijcie się do nas, a chętnie o niej napiszemy!

Przedstawiamy Wam kolejny projekt, któremu patronujemy!

Nie mażę się, ale marzę o...

Stowarzyszenie „Potrafię więcej” od wielu lat wspiera osoby niepełnosprawne, organizując opiekę i wsparcie całym rodzinom. Wszystkie środki finansowe w całości przeznaczane są na bezpośrednią, darmową pomoc dzieciom niepełnosprawnym, ich rodzicom i rodzeństwu. Pomagają w bardzo szerokim zakresie.
 

Od ponad roku trwa kampania społeczna "Nie mażę się, ale marzę o...", ma ona na celu przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu rodzin posiadających niepełnosprawne dziecko. W ramach tej kampanii, a także z okazji 10-lecia organizacja planuje zorganizować Bal Superbohaterów. Chcieliby spełnić marzenie zmęczonych matek i ojców niepełnosprawnych podopiecznych, uhonorować ich oraz podziękować wszystkim pracownikom, darczyńcom, przyjaciołom za wytrwałość, wieloletnią pomoc.

Aby zorganizować imprezę dla około dwustu osób, potrzebują WASZEJ POMOCY.

Wspierajcie ten projekt razem z nami!