Wspieraj Przystanek Woodstock

Przystanek Woodstock to w pełni niekomercyjny festiwal muzyczny. Jego celem jest podziękowanie za zaangażowanie w zimową zbiórkę Fundacji WOŚP. Dla uczestników jest on całkowicie bezpłatny, a jego budżet powstaje dzięki wsparciu osób i marek identyfikujących się z ideą festiwalu. Zachęcamy Was do współtworzenia z nami Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

W tym roku po raz pierwszy postanowiliśmy zorganizować niesamowite aukcje, których celem jest wsparcie Przystanku Woodstock. 8 marca w serwisie charytatywni.allegro.pl uruchomione zostały pierwsze licytacje. Znaleźć na nich można przedmioty niesamowicie interesujące i wyjątkowe - są to między innymi:

Absolutny unikat z naszych archiwów - Woodstockowa koszulka Pacyfka z podpisem Jurka Owsiaka

http://charytatywni.allegro.pl/koszulka-z-podpisem-jurka-pacyfka-i1589683


 

Fota Jurka Przystanku Woodstock 2014 r.

http://charytatywni.allegro.pl/wszystko-gotowe-ruszamy-jurek-przystanek-woodsto-i1589254


 

Koszulka Rock'n'roll z podpisem Jurka Owsiaka

http://charytatywni.allegro.pl/koszulka-z-podpisem-jurka-nie-bij-sie-poguj-sie-i1589471


 

Fota Kamila Bednarka z Przystanku Woodstock 2014 r.

http://charytatywni.allegro.pl/kamil-bednarek-przystanek-woodstock-14-1-i1589118


 


Ważnym partnerem woodstockowych zbiórek jest firma PAYu, która zrzekła się prowizji w obsługiwanych przez nią formach zbiórek. dzięki czemu wszystkie pieniądze przekazane przez  użytkowników w całości trafią na konto festiwalu.
 

Zapraszamy również do dołączenia do wirtualnej zabawy ze wsperam.to - więcej informacji już wkrótce na: www.wspieram.to/woodstock


 

Wszystkie możliwości wsparcia Przystanku Woodstock można znaleźć na stronie internetowej: www.wspieraj.woodstockfestiwal.pl