Wyjątkowy wieczór z Narodowym Instytutem Audiowizualnym w Warszawie i muzą woodstockową

Rozpoczynamy współpracę z Narodowym Instytutem Audiowizualnym w Warszawie, który dopiero co powstał, i w którym mamy okazję posłuchać koncertów na najwyższym poziomie.

Skorzystamy z tego po raz pierwszy 18 listopada podczas przedpremierowego spotkania z płytą DVD / CD - Urszula - Przystanek Woodstock 2015. To był niezwykły koncert zarejestrowany w namiocie Akademii Sztuk Przepięknych, podczas którego Urszula brawurowo przedstawiła swoją płytę sprzed 25 lat - „Biała droga”.

Chcemy zaprosić Was do wspólnego oglądania i słuchania! Macie okazję nie tylko obejrzeć zapis tego koncertu, ale także spotkać się z artystami. To specjalny pokaz dla dziennikarzy, dlatego warto skorzystać z okazji - takie rzeczy nie dzieją się codziennie!

Chcesz być z nami? Zapisz się na listę w naszym formularzu konkursowym. Podaj swoje dane, zostaw numer telefonu i adres mailowy. Będziemy się kontaktować!

Koncert odbędzie się we środę, 18 listopada o godzinie 19.00 w Narodowym Instytucie Audiowizualnym, ul. Wałbrzyska 3/5, Warszawa (niedaleko Fundacji, metro Służew). Wyniki przedstawimy we wtorek, 17 listopada rano.