Halooo Atlanta - wspieraj z nami na stronie Wspieram.to!

Kręcioła.Tv bardzo chętnie wspiera nowe ciekawe projekty i ludzi, którym chce się chcieć. Od jakiegoś czasu współpracujemy również ze wspieram.to - serwisem, który sprawia, że marzenia się spełniają.

Przedstawiamy Wam kolejny projekt, któremu patronujemy - HALOOO ATLANTA!

"Siema! Nazywam się Agnieszka Tomaszewska i jestem osobą jąkającą się, która od wielu lat pomaga innym osobom, dzieciom i dorosłym pokonywać problemy komunikacyjne, pracując nad płynnością mowy i pewnością siebie. Teraz sama potrzebuję pomocy. Wejdź na www.wspieram.to/haloatlanta i pomóż mi wyjechać do Atlanty na Międzynarodowy Zjazd Osób Jąkających się.
 
Przywiozę ze sobą wiedzę i doświadczenie, które rozdam innym potrzebującym. Moim celem jest w szczególności przekazanie wiedzy pozyskanej na 11 Międzynarodowym Kongresie Osób Jąkających się w Atlancie, w formie warsztatów i wystąpień publicznych w całej Polsce.
 
W Ameryce nabędę nowych doświadczeń, będę uczestniczyła w warsztatach i wykładach, codziennie uczyła się czegoś nowego, dawała od siebie i czerpała od innych.
 
Trudno jest wytłumaczyć osobom nie jąkającym się jak wielkie znaczenie ma dla nas każda możliwość poprawy codziennej egzystencji, przez co rozumiemy nawiązywanie relacji, nawet takich podstawowych, jak podczas zakupów w sklepie. Relacja jest podstawą komunikacji, a bez niej zamykamy się w sobie, często na bardzo długi czas.
Kongres odbędzie się w lipcu tego roku (5-10.07.2016). Organizatorami Kongresu są National Stuttering Association (NSA) oraz International Stuttering Association (ISA). Strona Kongresu:
http://www.isastutter.org/event/11-th-world-congress-usa-2016
 
Kongres to również Sympozjum Medyczne na temat najnowszych odkryć w dziedzinie jąkania: http://www.westutter.org/clinical-symposium-2016/
 
Moją główną misją jest pomoc najmłodszym jąkającym się. Tylko wczesna praca z dziećmi może pomóc im uniknąć jąkania na całe życie. Później jąkanie utrwala się i jego całkowite wyleczenie jest praktycznie niemożliwe.
 
Środki zostaną przekazanie głównie na przelot w obie strony, wizę oraz zakwaterowanie w miejscu odbywania się Kongresu. Jeśli zbiorę więcej środków niż zakładam - obiecuję założyć vloga, w którym codziennie będę wspierać Was w komunikacji, ćwiczyć z Wami i dodawać Wam pewności siebie.

www.wspieram.to/haloatlanta
https://www.facebook.com/GrupaHALO/